poniedziałek, 21 sierpnia 2017

Soul-Farm - Żurawina suszona

Żurawina suszona to przyjemna, dobra, ale niezbyt zdrowa przekąska. Już tłumaczę dlaczego nie zdrowa? Ponieważ często do żurawiny suszonej dodawane są ogromne ilości cukru. Niestety, w żurawinie suszonej firmy Soul-Farm też tego cukru jest dużo, ale mamy na to rozwiązanie. 





Opakowanie

Żurawina suszona marki Soul-Farm została zamknięta w przeźroczystym woreczku zamykanym na klips o wadze 150 gram. Woreczek, w którym znajduje się żurawina jest przeźroczysty, więc widać, jak nasz produkt wygląda przed jego zakupem.


Właściwości

Żurawina suszona to idealna przekąska pełna witamin i minerałów. Wykazuje działanie moczopędne, oczyszcza drogi żółciowe. Zawiera sporą ilość błonnika pokarmowego istotnego w diecie człowieka.



Do czego dodawać?

Można spożywać ją jako samodzielną przekąskę, dodawać do ciast, owsianek, czy musli. Dodając ją do ciasta można zmniejszyć ilość dodawanego cukru, ponieważ żurawina jest mocno dosładzana. W ogóle przed dodaniem żurawiny do czegokolwiek warto przepłukać ją w letniej wodzie na sitku, to pozbawi ją nieco cukru i będzie mniej kaloryczna.




Skład

Żurawina, cukier, olej słonecznikowy

Niestety, w żurawinie znajdziemy nieszczęsny cukier, którego unikamy. Jednak skład nie jest aż taki zły. Mógłby być zawsze gorszy.

Cena: 4,99 zł

Żurawina suszona 


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger