Strefa rabatów

W tym dziale zamieszczane będą stałe bony rabatowe, które każdy czytelnik bloga ZdrowoNaturalnie.pl może wykorzystać za darmo do swoich codziennych zakupów. Korzystajcie kochani bo warto :)

Sklep Herba-Farm.pl na hasło 'ZdrowoNaturalnie.pl' rabat w wysokości 6% na zakupy

Kod jest bezterminowy i obejmuje pełen asortyment produktów sprzedawanych przez sklep Herba-Farm.pl Oferowany rabat łączy się z innymi rabatami dostępnymi na  stronie Herba-Farm.pl.

Kod - ZdrowoNaturalnie.pl - wpisujemy w dziale kasa po skompletowaniu całego zamówienia.


Sklep BioBeauty.pl na hasło 'BLOG' rabat w wysokości 10% na zakupy

Kod jest bezterminowy i obejmuje pełen asortyment produktów sprzedawanych przez Bio-beauty.pl. Oferowany rabat łączy się z innymi rabatami dostępnymi na  stronie Bio-beauty.pl.

Kod - BLOG - wpisujemy w dziale kasa po skompletowaniu całego zamówienia.


Lubicie mydełka od Wytwórnia mydła a może jeszcze ich nie znacie? To czas to zmienić :)
Dobrą okazją jest -10 % rabatu na zakupy mydeł. Szczegóły poniżej:)Zakupy tańsze w sklepie Couleur Caramel Natural Makeup Tylko z naszym kodem rabatowym :)

Na hasło "zdrowonaturalnie" kupon rabatowy w wysokości 10%

Podczas robienia zakupów, w koszyku proszę zaznaczyć „Mam kupon rabatowy” oraz wpisać zdrowonaturalnie, system sam naliczy rabat przy zamówieniu za minimum 85 zł. 

Kod jest bezterminowy. Oferowany rabat nie łączy się z innymi rabatami dostępnymi na stronie https://couleurcaramel.pl/


Rabat na zakupy w największym sklepie dla sportowców i kulturystów SFD.PL

10% rabatu na wszystkie produkty nie objęte promocją.

Hasło: "ZdrowoNaturalnie10"Rabat na kosmetyki marki Dr.Haushka do końca października. -15% na hasło "ZDROWO2016"

Rabat na zakupy powyżej 100 zł  -10% na wszystko
Ważny do końca 2016 roku.


"Gdy odkryliśmy kosmetyki naturalne tworzone z zasobów natury i biodegradowalne środki czystości, które nie szkodzą człowiekowi i przyrodzie postanowiliśmy zająć się tym zawodowo. Chrońmy naszą przyrodę, a ona odwdzięczy się nam swoim pięknem i bogactwem darów, które możemy wykorzystać w pielęgnowaniu naszej urody zamiast agresywnej chemii, która ją niszczy . Wierzymy w uzdrawiające siły tkwiące w naturze. Surowce naturalne posiadają cenne wartości dla zdrowia i urody. Nie pracują za skórę tak, jak syntetyczna chemia w kosmetykach konwencjonalnych, ale pobudzają ją do odnowy."

http://www.bioflavia-eko.pl/Poznaj naturalny wymiar ręcznie robionych kosmetyków, które powstają wyłącznie przy użyciu organicznych składników. Wypróbuj bazujące na autorskich przepisach domowe kosmetyki ekologiczne do ciała, skóry, twarzy i włosów. www.domowykosmetyk.pl


Serdecznie witamy Cię w naszym sklepie internetowym! :)

>>> Soul Farm <<

Co w nim możesz znaleźć? Na pewno wiele rzeczy dobrych zarówno dla naszego Ciała jak i Ducha - w końcu W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH! :)
Chcemy, aby każdy kto na co dzień dokonuje świadomych wyborów w kwestii ogólnopojętego zdrowia, mógł w naszym sklepie znaleźć coś dla siebie :)

Tak więc w naszej ofercie znajdziesz m.in.:
  • naturalne suplementy diety (witaminy, minerały, susze ziołowe)
  • zdrową żywność (superfoods, przyprawy bez chemii, bakalie, kasze, mąki również bezglutenowe, koktajle warzywne)
  • kosmetyki pro-zdrowotne (maści, kremy, żele, oleje)
.... i wiele innych produktów, z których sami korzystamy przez to gorąco polecamy! :)

WAŻNE! Produkty naszej marki Soul-Farm na Twoje życzenie możemy przygotować w innych wariantach wagowych niż tych umieszczonych w sklepie :)

Nasze produkty są również dostępne w wielu sklepach zielarsko-medycznych i sklepach ze zdrową żywnością na terenie Śląska i Małopolski oraz niebawem w innych częściach naszego pięknego kraju :)

W najbliższym czasie będziemy chcieli wzbogacić naszą ofertę o kolejne ciekawe produkty, gdyż jesteśmy nastawieni na ciągły rozwój - oczywiście mile będą widziane wszelkie sugestie dotyczące proponowanego przez nas asortymentu, bo chcemy, aby nasz sklep był przede wszystkim przyjazny Tobie i Twoim najbliższym :)


Pozdrawiamy ciepło i życzymy udanych zakupów :)
Zespół Soul-Farm
Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger