niedziela, 26 maja 2013

Czy wiedzieliście, że globalne ocieplenie to fikcja?

Media oraz naukowcy straszyli nas globalnym ociepleniem, a tutaj najnowszy raport NASA wykazuje, że to był zwyczajny mit i bajka. Tak na prawdę dwutlenek węgla dostający się do atmosfery ochładza ziemską atmosferę. Zapraszamy do oglądania filmu oraz komentowania :)Jak się okazuje, wszystko co wmawiały nam media to jedno wielkie kłamstwo i nakręcanie gospodarki, gdyż wiele osób dorobiło się na tym rzekomym zjawisku jak na lodach. Niejaki Martin Młyńczak wraz ze swoimi kolegami z NASA śledzili emisję promieniowania podczerwonego w górnych warstwach atmosfery i doszli do wniosku, że większość energii uwolnionej ze słońca została odbita z powrotem w kosmos i nie została zmagazynowana w niższych warstwach atmosfery.

Oprócz tego możemy mówić o globalnym ochłodzeniu, a nie globalnym ociepleniu, gdyż gazy cieplarniane i dwutlenek węgla chłodzi atmosferę, a nie ją podgrzewa. Dodatkowo okazuje się, że licznie występujący w atmosferze dwutlenek węgla i azotu odbijają energię a nie ją pochłaniają.

Bardzo dobrze, że mądre głowy zajmują się badaniem faktów i obalaniem mitów bo okazuje się, że każdemu z nas można łatwo wcisnąć jakąś ciemnotę.
Pozdrawiamy :)


2 komentarze :

  1. Znikające lodowce przez zwiększającą się ilość dwutlenku węgla to fakt.

    OdpowiedzUsuń
  2. To są najnowsze badania, więc wiele rzeczy jeszcze może się zmienić. Wszystko zależy od wyniku pracy naszych naukowców, ale chodzi o to, że globalne ocieplenie nakręca koniunkturę i ktoś robi z tego pieniądze. To też fakt :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger