czwartek, 20 czerwca 2013

Morze dobroci :)

Żadna woda nie może się równać z morską pod względem ilości i różnorodności zawartych w niej minerałów. To ogromne, wspaniale zaopatrzone laboratorium, w którym znajdują się prawie wszystkie pierwiastki chemiczne występujące na ziemi.

Bogactwo właśnie tych substancji sprawia, że woda morska ma dobroczynny wpływ na zdrowie i urodę. Woda morska jest znakomicie tolerowana i absorbowana przez naszą skórę. Dlaczego? Ponieważ jej skład jest zbliżony do płynu owodniowego, w którym rozwija się płód, stężenie zawartych w niej minerałów do tego, jakie występuje w ludzkiej surowicy krwi.

Dzięki temu mineralne składniki wody wnikają głęboko w pory skóry i działają na nią oczyszczająco. Ponadto stymulują mechanizm komórkowy - poprawiają nawilżenie skóry i jej ukrwienie, a także zaopatrzenie w tlen i składniki odżywcze. Poprawia się również kondycja włókien elastyny i kolagenu, wzrasta wiec napięcie i elastyczność skóry.Mówiąc najprościej skóra młodnieje. Nie dzieje się to natychmiast, ale 2 lub 3 tygodniowy urlop ujmuje nam lat, zatem zaplanuj już swój urlop i piękniej:)
Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger