poniedziałek, 24 czerwca 2013

Ręce Twoją wizytówką

Ręce pokrywa cienka i wrażliwa skóra, prawie pozbawiona naturalnej ochrony, ponieważ znajduje się w niej mało gruczołów łojowych. Dodatkowo codzienne narażone są na działanie detergentów, a także wody i mydła. Dbając o nie możesz zachować ich piękny wygląd na długo.

Pielęgnacja dłoni na co dzień-nasze ręce są dość wymagające: nie lubią ani gorącej, ani zimnej wody. Jaka jest na to rada? Myj je,  więc pod letnim strumieniem, używając delikatnego żelu o obojętnym lub kwaśnym pH. Jeśli jednak jesteś tradycjonalistką i wolisz mydła w kostce, wybieraj te bezzapachowe, np. glicerynowe. Po umyciu dłoni dokładnie je wycieraj. Po każdym takim zabiegu wcieraj w ręce krem.

Raz w tygodniu postaw na zabieg upiększający dłonie- gdy dłonie są suche i zniszczone, potrzebują bardziej troskliwej pielęgnacji. Raz w tygodniu zrób im drobnoziarnisty peeling (mieszanka cukru i oliwy). Wykonuj koliste ruchy, następnie spłucz wodą. Po peelingu dobrze jest nałożyć maseczkę. Po tygodniu powinnaś zauważyć pierwsze efekty!Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger