piątek, 4 lipca 2014

„Kręć kilometry, zaparkuj klimatycznie”

Jeśli lubisz jeździć na rowerze, dbasz o środowisko lub z innych powodów lubisz jeździć na rowerze -  to własnie ta akcja skierowana jest dla Ciebie.

Trwa III edycja akcji "Kręć kilometry, zaparkuj klimatycznie", w której polskie miasta i rowerzyści walczą o stojaki rowerowe od Fundacji Allegro All For Planet.
„Kręć kilometry, zaparkuj klimatycznie”, to rywalizacja województw o stojaki rowerowe Fundacji Allegro All For Planet Akcja rozpoczęła się 17.06 i potrwa do końca września Jak na razie liderem rankingu jest Wielkopolska. Na dalszych miejscach są województwa mazowieckie, śląskie i łódzkie. Aktualny ranking znajdziecie TUTAJO tym, gdzie pojawią się nowe i kolorowe stojaki, decydują uczestnicy akcji. Żeby wziąć udział w rywalizacji, wystarczy ściągnąć darmową aplikację mobilną „Kręć kilometry” (dostępna na systemy iOS i Android) i jeździć na rowerze. Przejechany przez uczestników dystans zapisywany jest na koncie wybranego województwa. W tych regionach, których mieszkańcy będą najbardziej aktywni w akcji, Fundacja Allegro All For Planet postawi nowe parkingi rowerowe. W całej Polsce jest już 851 kolorowych stojaków Fundacji, w 23 miastach. W tym roku pojawi się kolejnych 100, podzielonych proporcjonalnie pomiędzy zwycięskie województwa.

Walczyć można o takie stojaki rowerowe dla swojego województwa.

– Rywalizacja jest w tym roku niezwykle zacięta. W wielu miastach rowerzyści umawiają się na wspólne przejazdy, by zdobyć jak najwięcej kilometrów. Także samorządy zachęcają mieszkańców do walki o stojaki. Bardzo nas to cieszy, bo efekt końcowy jest taki, że coraz więcej Polaków wsiada na rower, a o to nam chodzi! – mówi Krzysztof Śpiewek z Fundacji Allegro All For Planet.


Przewidziano także atrakcje dla rowerzystów. Biorąc udział w akcji, mają  szansę na atrakcyjne nagrody indywidualne, wśród nich wakacje na greckiej Kefalonii , rowery KROSS i smartfony HTC. Szczegóły akcji można znaleźć na: http://kreckilometry.pl/My już zdecydowaliśmy się na udział w akcji. Nie bądź bierny, weź udział. Zachęcamy :) 
W końcu w zdrowym ciele, zdrowy duch.


Zdjęcia udostępnione dzięki uprzejmości: Fundacji allegro all for planet


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger