niedziela, 14 września 2014

Konkurs z super nagrodami!!!

Do wygrania oryginalne tunezyjskie przyprawy przedstawione na zdjęciu oraz naturalna liściasta herbata zielona z miętą.

W skład zestawu wchodzą takie przyprawy, jak: szafran, majeranek, róża damasceńska susz, koper włoski, ziele angielskie, kolendra, czerwona papryka, harrisa, kminek zwyczajny, cynamon, kurkuma, francuskie cztery przyprawy. Konkurs organizowany jest na naszym fanpagu na fb: Modnystyl2013


********************************************************************************************
REGULAMIN KONKURSU

§ 1
POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Konkurs jest organizowany pod nazwą „Konkurs z super nagrodami” i jest zwany dalej: „Konkursem”.
2. Organizatorem Konkursu jest blog ModnyStyl2013
3. Fundatorem nagrody jest blog ModnyStyl2013.
4. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu oraz losowaniem nagrody czuwa Komisja Konkursowa w składzie: Adam Kawik i Karina Olma zwana dalej „Komisją”
4. Konkurs zostanie przeprowadzony wyłącznie w Internecie, drogą losowania, na stronie www.facebook.com/ModnyStyl2013 oraz www.modnystyl2013.blogspot,com w dniach 14 września – 21 września 2014 roku (do godziny 23.59).

§ 2
WARUNKI I ZASADY UCZESTNICTWA W KONKURSIE

1. Uczestnikiem Konkursu („Uczestnik”) może być każda osoba fizyczna, która:
a) posiada konto na portalu społecznościowym facebook.com
b) nie wchodzi w skład Komisji
c) polubi stronę bloga ModnyStyl2013 na portalu Facebook.com oraz udostępni informację o konkursie na swojej tablicy.
d) Odpowie na pytanie konkursowe: Z jakiej ostrej przyprawy słynie Tunezja? (Podpowiedź na grafice konkursowej) i zamieści prawidłową odpowiedź pod postem na naszej stronie na Facebooku.

2. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest łączne spełnienie następujących warunków:
a) osoba biorąca udział w Konkursie musi posiadać status Uczestnika zgodnie z § 2 pkt 1.

§ 3
NAGRODA

1.Nagrodą w „Konkursie” jest:

·         Zestaw oryginalnych przypraw tunezyjskich wraz z herbatą zieloną z miętą


 1. Zdobywcą nagrody w Konkursie zostanie Uczestnik, który:

·         Spełni warunki uczestnictwa z paragrafu 2 punktu 1
·         Zostanie wylosowany podczas losowania przeprowadzonego w dniu 22 września 2014 roku przez Komisję

3. Zdobywca nagrody zostanie powiadomiony o wygranej pocztą elektroniczną oraz telefonicznie w przeciągu 3 dni od zakończenia Konkursu, na wskazany przez niego w trakcie Konkursu adres e-mail lub nr telefonu

4. Za dostarczenie nagrody laureatowi losowania odpowiedzialni będą właściciele bloga ModnyStyl2013: Adam Kawik i Karina Olma.§ 4
DANE OSOBOWE UCZESTNIKÓW KONKURSU

1. Warunkiem udziału w Konkursie jest podanie przez Uczestnika Konkursu prawdziwych danych osobowych, tj.: imienia, nazwiska, adresu konta poczty elektronicznej, numeru
tel. kontaktowego oraz danych teleadresowych niezbędnych do przekazania nagród.

2. Przystępując do Konkursu i akceptując niniejszy regulamin Uczestnik wyraża także zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych przez Organizatora. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia niniejszego Konkursu oraz w związku z wydaniem nagród.

§ 5
POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Organizator jest uprawniony do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu, o ile nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w Konkursie. Dotyczy to w szczególności zmian terminów poszczególnych czynności konkursowych oraz zmian specyfikacji nagrody. Zmieniony Regulamin obowiązuje od czasu opublikowania go na stronie swojego bloga www.facebook.com/ModnyStyl2013

********************************************************************************************Co zrobić żeby wygrać:

1. Należy polubić fanpage Modnystyl2013 na Facebooku ( jeśli tego jeszcze nie zrobiliśmy )

2. Proszę udostępnić PUBLICZNIE informację o konkursie na swojej tablicy na Facebooku

3. Odpowiedz na pytanie: Z jakiej ostrej przyprawy słynie Tunezja? (Podpowiedź na grafice konkursowej)

4. Opcjonalnie zostań publicznym obserwatorem bloga www.modnystyl2013.blogspot.com

5. Konkurs trwa od 14.09 -21.09.14r do godziny 23.59. Następnie 22 września wyłoniony zostanie zwycięzca konkursu drogą losowania, a wyniki losowania przeprowadzone przez komisję konkursową zostaną udostępnione na stronie bloga na Facebooku.

6. Wysyłka tylko na terenie Polski!! Jedna osoba może wziąć udział w konkursie tylko raz.

7. Zwycięzca zostanie wyłoniony drogą losowania.

UWAGA! Ze względu na osoby, które wykorzystują luki w regulaminie i nieuczciwie usiłują naciągać firmy na wydawanie dużej ilości nagród oznajmiamy, że w tym konkursie do wygrania jest tylko jedna nagroda ( jeden zestaw nagród: 2 paczki oryginalnych, tunezyjskich przypraw i 1 paczka herbaty zielonej z miętą ) dla jednej osoby wyłonionej przez Nas drogą losowania. Tylko jedna osoba może wygrać po spełnieniu warunków podanych w Naszym regulaminie.Organizatorami konkursu jest Modnystyl2013, nie Facebook. 
 
4 komentarze :

 1. Może i wszystko fajnie i to bardzo spoko, że chce Ci się robić konkursy, ale piętnaście razy zastanów się jeszcze zanim napiszesz taki regulamin. Tego typu konkursy(wymagające polajkowania lub udostępnienia) są nielegalne i niezgodne z regulaminem Facebooka i prowadzą tylko i wyłącznie do zablokowania fanpagea storny, która je organizuje. Więc proponuję zmienić zasady i na przyszlosc nie powtarzac tego błędu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nasz regulamin nie jest nie zgodny z regulaminem Facebooka. Punkt pierwszy proponuje polubienie naszej własnej strony na Facebooku ( jeśli jeszcze jej nie lubisz ). Nie ma w tym żadnego musu :) Pozdrawiamy :)

   Usuń
  2. Anonimowy nie wymyślaj sobie bo ludzie coś dają komuś za darmo a Ty jeszcze kręcisz nosem ;) Nie podoba się to nie bierz udziału i tyle ;)

   Usuń
  3. Drogi Panie. Nielegalne konkursy to te, które oferują Wam np. 50 najnowszych IPhonów za to, że udostępnicie zdjęcie o ich konkursie, polubicie ich stronę, podacie im swoje dane osobowe, które pewnie są sprzedawane dalej dla banków i telemarketerów lub będą wykorzystane przy przekrętach bankowych. Nasz konkurs nie jest konkursem abstrakcyjnym. Oferowane przez Nas nagrody są rzeczami realnymi ( czyli takimi, które możecie dotknąć i powąchać ) a nie wymysłem naszej fantazji. Osobiście tachaliśmy je prosto z Tunezji i zakupiliśmy je za nasze własne pieniądze :) Pozdrawiamy i życzymy powodzenia w konkursie :)

   Usuń

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger