sobota, 1 sierpnia 2015

Lipcowy przegląd zdjęć z Naszego profilu na Instagramie

Lipiec upłynął bardzo intensywnie. Nawet nie wiemy, kiedy pojawił się sierpień :) W lipcu było zdecydowanie więcej czasu na czytanie książek, odkrywanie nowych miejsc na mapie naszego regionu oraz na wakacyjny odpoczynek nad naszym polskim morzem. Oprócz tego podjęliśmy  współprace z firmą produkująca naturalne kosmetyki  PAT&RUB. Lubicie ich kosmetyki?

Co jeszcze się u Nas działo o tym na poniższych zdjęciach:)

Jeśli macie ochotę śledzić Nas na bieżąco to zapraszamy na Nasz profil na Instagramie:

https://instagram.com/zdrowonaturalnie/Póki urlop trwa warto też coś poczytać i zażyć kontaktu z naturą :) Na pierwszy ogień padł Sparks oraz Ahern. 


Przyszła i ochota na zrobienie ciasta marchewkowego. Wszyscy zachwalali, że jest dobre, więc dlaczego nie spróbować :)O podjeciu współpracy z firmą   PAT&RUB wspominaliśmy już na samym początku tego posta. Jeśli chcecie przypomnieć sobie recenzję tych kosmetyków, to zapraszamy TUTAJ-> http://www.zdrowonaturalnie.pl/2015/07/pat-balsam-do-rak-oraz-naturativ.htmlLipiec to u Nas sezon kiszenia ogórków. Nie ma jak własne, jeszcze wprost z ogrodu :)


To tylko nieliczne zdjęcia z Naszego Instagrama :) Jeśli macie ochotę na więcej to zapraszamy. Tam też kilka zdjęć z naszego pobytu nad polskim morzem :)
TUTAJ-> https://instagram.com/zdrowonaturalnie/


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger