środa, 16 września 2015

SAITO SPA Peeling solny z minerałami z Morza Martwego z kiwi oraz gruszką

Dzisiejsza recenzja będzie wyjątkowa, gdyż pragniemy przedstawić Wam kosmetyk jedyny w swoim rodzaju. O takim jeszcze nie mieliśmy okazji pisać. Jest to bardzo ekskluzywny peeling solny z wodą morską i minerałami z Morza Martwego. Nie są to niestety kosmetyki naturalne, zawierają niebezpieczne substancje kosmetyczne.


Peelingi to kosmetyki stosowane głównie przez kobiety, w tym przypadku nie widzę jego zastosowania wśród mężczyzn. Jeśli żyjemy daleko od terenów nadmorskich i nie możemy sami w naturalny sposób obmywać skóry w wodzie morskiej to warto skorzystać z tego kosmetyku.


Jest naturalnym kosmetykiem stworzonym na bazie wody morskiej oraz minerałów z Morza Martwego. Dodatkowo wzbogacony jest o czystą organiczną oliwę z oliwek. Minerały zawarte w wodzie morskiej pozwalają dostarczyć jej potrzebnych pierwiastków oraz mikroelementów niezbędnych do jej wzmocnienia oraz odbudowy.

Dodatkowo oliwa z oliwek pozwala na domknięcie konsystencji. Podobnie jak dzieje się to w przypadku maceratów. Pomaga skutecznie wyciągnąć cenne substancje i je w sobie zaabsorbować. Oprócz tego doskonale nawilża i odżywia, tworzy delikatną warstwę ochronną.

Drobne ziarna peelingu pomagają w usuwaniu martwego naskórka z powierzchni całego ciała co pozwala na odbudowę nowego i delikatnego naskórka.

Dodatkowo cały kosmetyk wzbogacony jest w witaminę E, która wykazuje silne właściwości antyoksydacyjne, polegające na hamowaniu procesów starzenia się komórek Naszego organizmu. Występuje w tłuszczach roślinnych takich jak oliwa z oliwek.

Esencjonalne olejki eteryczne takie i aromaty sprawiają, że kosmetyk bardzo ładnie pachnie i przyjemnie się z niego korzysta. Po peelingowaniu pozostawia delikatny zapach kiwi oraz gruszki.

Osobiście jeśli ktoś lubi peelingi to warto zakupić właśnie ten. Tym bardziej jeśli ktoś zmaga się z problemami i zmianami skórnymi. Specyfik ten wspomoże regenerację starego i zniszczonego naskórka. Dla Nas jest super.

Więcej o dystrybutorze MAGOR oraz jego kosmetykach możecie dowiedzieć się odwiedzając ich oficjalną stronę internetową >>http://magor-cosm.pl/<< oraz o tym konkretnym produkcie możecie poczytać tutaj >>http://magor-cosm.pl/oferta/saito-spa-body/peeling-solny-do-ciala.html<<

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger