poniedziałek, 5 października 2015

Salvequick - Plastry dla dzieci i dorosłych

Tym razem ta recenzja nie będzie dotyczyć żadnego kosmetyku. Będzie ona dotyczyła popularnych plastrów SALVE QUICK, ktorych dystrybutorem jest firma CEDEROTH http://cederroth.pl/marki/ . Plastry w naszym życiu to rzecz trywialna natomiast są one bardzo przyadtne i warto mieć je zawsze pod ręką.
Plastry SLVEQUICK zaprojektowane zostały w taki sposób, aby można  było je szybko dostosować do każdej rany, w każdej sytuacji. Nie są to plastry zwyczajne, plastry standardowe sprzedawane w aptekach w długich ryzach, które sami musimy sobie przyciąć i dostosować do opatrywanej rany.


Producent sprawił, że sprzedawane przez niego plastry są bardzo innowacyjne, wykonane z wysokiej jakości materiałów, zaprojektowane tak aby skóra mogła oddychać co sprzyja również gojeniu się ran.Plastry dostępne są w różnych krojach oraz wzorach co sprawia, że są lubiane przez dzieci. My opisujemy tutaj serię plastrów z popularnymi Minionkami. Prezentują się bardzo ładnie i potrafią sprawić radość w nawet najbardziej przykrych sytuacjach skaleczeń czy zadrapań.

Skandynawska firma SALVEQUICK posunęła się również dalej i oprócz standardowych plastrów na odciski oferują w swojej sprzedaży plastry na kurzajki, przeciw odciskom, zapobiegające powstawaniu pęcherzy, plastry nawilżająco-ochronne z aloesem i wiele wiele innych. O wszystkich dostępnych produktach w ich ofercie możecie poczytać tutaj -> http://salvequick.com/pl/

Warto pamiętać, aby posiadać zawsze plastry w swojej domowej apteczce, ponieważ  nigdy nie wiadomo kiedy będą Nam potrzebne.

My wybraliśmy właśnie produkty tej firmy, ponieważ oferuje ona jakość w stosunku do ceny. Opakowanie plastrów tej firmy zawiera kilka sztuk różnych wielkości i kształtów. Dodatkowo zostały stworzone take aby ich zastosowanie było jak najbardziej łatwe.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger