czwartek, 1 października 2015

VERONA PRODUCTS PROFESSIONAL - MASKARA POGRUBIAJĄCA RZĘSY LASH ARTISTE

O dobrym podkładzie marki Veronacosmetics pisałam Wam ostatnio TUTAJ. Dzisiaj przyszła pora na opis tuszu pogrubiającego rzęsy Lash Artiste.

Jeśli chcecie dowiedzieć się o innych kosmetykach tej marki, to zapraszam TUTAJ  oraz na fanpage marki na FB: TUTAJ

Do wyboru miałam trzy tusze: maskarę wielofunkcyjną, maskarę wodoodporną oraz maskarę pogrubiającą. Wybrałam tą ostatnią, ponieważ moje rzęsy są słabe i rzadkie i potrzebują pogrubienia. 


Zapewnienia producenta: 
Lash Artiste Volume INGRID to ekstremalnie pogrubiająca maskara, która gwarantuje rzęsom maksymalną objętość oraz intensywnie czarny kolor. Rewolucyjna formuła z zawartością naturalnych wosków utrzymuje rzęsy w doskonałej kondycji, bez obciążania. Ultra nowoczesna, silikonowa szczoteczka doskonale rozdziela i perfekcyjnie podkreśla włoski, gwarantując im przy tym wyrazisty, artystyczny efekt maksymalnego pogrubienia. Sztuka makijażu rzęs z efektem objętości od dziś opanowana do perfekcji.

Sposób użycia: Malować rzęsy ruchem zygzakowatym. Czynność powtórzyć dla mocniejszego efektu.


Tusz opakowany jest w ładnym, przyciągającym wzrok klasycznym czarnym opakowaniu z białymi napisami. Tusz jest koloru czarnego i mieści 12 ml. 

Tusz posiada szczoteczkę silikonową, którą najbardziej lubią moje rzęsy. Szczoteczka jest giętka i elastyczna. Kształtem przypomina stożek lub szpiczastą górę. Włoski szczoteczki są bardzo krótkie, stąd dobrze aplikuje się tusz na rzęsach. 
Tusz zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. Utrzymuje się on cały dzień, nie osypuje się. Tusz można byłoby porównać do tych tuszy z górnych półek. Jedyną wadą tego tuszu może być minimalne sklejanie rzęs, ale jest mu to wybaczone, ponieważ efekt na rzęsach jest spektakularny. Znacie markę VeronaCosmetics i jej kosmetyki?

1 komentarz :

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger