poniedziałek, 16 listopada 2015

BingoSpa - Solanka borowinowa z arniką oraz eukaliptusem

Zapraszamy na kolejną recenzję wysokiej jakości kosmetyków marki BingoSpa. Nie są to jednak kosmetyki naturalne. Tym razem w Nasze ręce dostała się kolejna solanka borowinowa do kąpieli z arniką górską oraz eukaliptusem. Połączenie bardzo nietypowe, ale ciekawe. Siadajcie wygodnie i zaczynamy :) 


Solanka borowinowa z arniką górską i eukaliptusem to kolejny bardzo ciekawy produkt z seri kosmetyków do kąpieli i pielęgnacji ciała oferowany przez firmę BingoSpa. Szczerze mówiąc nigdy wcześniej nie testowaliśmy tego produktu i Nasze odczucia są pozytywne

Tym razem produkt ten wzbogacono o trzy bardzo cenne ekstrakty. Ekstrakt borowinowy, ekstrakt z arniki gósrkiej oraz ekstrakt z eukaliptusa. Każdy z nich dostarcza Nam wielu cennych składników odżywczych oraz wywiera inny wpływ na Naszą skórę i przypomina prawdziwe zabiegi w SPA przy użyciu borowin.

Solanka łatwo się rozpuszcza i szybko wchłania. Zaczyna oddziaływać już po krótkim czasie. Delikatnie rozgrzewa oraz poprawia ukrwienie skóry. Dodatkowo sól ta może zostać stosowana w terapii leczenie reumatyzmy, artretyzmu i bóli mięśniowych. Dostarcza Nam również wielu cennych mikroelementów niezbędnych do utrzymania prawidłowej kondycji skóry.

Nagietek znany również jako arnika górska jest ziołem bardzo znanym i powszechnie stosowanym w kosmetyce oraz ziołolecznictwie. Wykazuje silne działanie łagodzące, regenerujące oraz przeciwzapalne

Natomiast ekstrakt z eukaliptusa ceniony jest w profilaktyce alergii oraz astmy. Znajduje zastosowanie w inhalacji oraz zwalczaniu kataru. Pomaga również oczyścić niedrożne drogi oddechowe. Należy uważać gdyż może podrażniać. W tym przypadku jednak znajduje zastosowanie w leczeniu chorób reumatycznych i artretycznych. Nadaje również wspaniałego aromatu.

Jeśli chodzi o skład produktu to jest on jak zwykle dostępny na tyle opakowania produktu. I tym razem producent nie ma niczego do ukrycia i jasno opisuje wszystkie składniki zastosowane do produkcji tego produktu.


Sama sól jest drobnoziarnista, Nie zawiera dużych i twardych gródek. Szybko rozpuszcza się i łączy z wodą podczas kąpieli. Pozwala zrelaksować się i poczuć się jak w prawdziwym SPA. Cały aromat uzupełniony jest dzięki dużej zawartości olejków eterycznych z eukaliptusa, które wspaniale pachną i odświeżają.


Cała zawartość solanki, zamknięta została w dużym, plastikowym pudełku z zakrętką o pojemności 600 g. Naszym zdaniem to całkiem dużo co pozwoli cieszyć się Nam tym produktem przez dość długi okres czasu, w zależności jak dużo soli będziemy zużywać. 


Jeśli chodzi o cenę w stosunku do ilości i jakości produktu to jest ona również bardzo atrakcyjna i wynosi 11 zł. Naszym zdaniem jest ona nie droga i na prawdę kupno się opłaca. Tym bardziej, że sól ta jest kosmetykiem bardzo ekskluzywnym, niestety nie naturalnym.

Z czystym sumieniem chcemy polecić Wam ten produkt, który znajdziecie bezpośrednio na stronie producenta dokładnie tutaj http://bingospa24.pl/pl/bingospa-solanka-borowinowa-z-arnika-i-eukaliptusem-600g.html. Oczywiście w ofercie firmy BingoSpa jest więcej produktów do wyboru i warto się z Nimi zapoznać. Z Naszej strony piątka.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger