niedziela, 1 listopada 2015

Padma Plus Active

Już na początku sama nazwa jest intrygująca i nie wiadomo co się pod nią kryje. Ale własnie w tym poście odkryjecie tą tajemnicę. Przybyła do Nas bardzo tajemnicza przesyłka, było to drewniane pudełko z koronkowymi ornamentami a wewnątrz on :)Padma plus Active to suplement diety przeznaczony dla osób: aktywnych, uprawiających sport, chcących wspomóc swoją kondycję, przyśpieszyć rekonwalescencję, wspomóc fizjoterapie oraz chcących zachować dobrą kondycję. Można wręcz powiedzieć, że jest on dla wszystkich. Suplement produkowany jest w Szwajcarii wg. holistycznej receptury tybetańskiej. W skład produktu wchodzi kompozycja specjalnie wyselekcjonowanych, wysuszonych, nieprzetworzonych ziół i owoców. 

Suplement uzupełnia codzienną dietę w składniki, które mają korzystny wpływ na krążenie krwi, pracę serca i stan naczyń (migdałecznik chebułowiec, kwiat goździka, korzeń waleriany, kwiatostan głogu, kamfora naturalna, kłącze imbiru) i wspiera układ immulogiczny (mech inslandzki, korzeń lukrecji, ziele babki, liściokwiat garbnikowy, migdałecznik chlebowiec, kłącze imbiru). Składniki: mech islandzki, owoc liściokwiatu garbnikowego, owoc migdałecznika chebułowiec, owoc migdałecznika bellirica, owoc kardamonu, kora drzewa sandałowego, korzeń omanu wielkiego, owoc korzennika, owoc aeglemarmelos, kwiatostan głogu, korzeń lukrecji, ziele babki, ziele rdestu, ziele pięciornika gęsiego, kwiat goździkowca, kłącze imbiru, ziele serdecznika pospolitego, korzeń waleriany, liść sałaty, liść nagietka, kamfora naturalna.

Trudno tutaj opisać tak dużo surowców zielnych zastosowanych w tym preparacie, gdyż można byłoby napisać małą książkę. Każde z nich opisane zostało już kiedyś na naszym blogu i wykazuje szerokie spektrum działania.

Właściwości składników:
- powoduje wzrost witalności,
- poprawia kondycję psychofizyczną,
- przywraca równowagę organizmu,
- pomaga zachować prawidłowe krążenie,
- zwiększa wydolność oddechową,
- poprawia funkcjonowanie stawów,
- wspiera metabolizm cukrów, pomaga utrzymać prawidłowy poziom glukozy,
- wspomaga rekonwalescencję. 

Opakowanie zawiera 60  naturalnych kapsułek. Kapsułki są koloru jasno brązowego z widoczną przeźroczystą, sypką zawartością. Kapsułka ta zawiera 100 % naturalnych składników roślinnych. Co istotne zawiera ona wegetariańską otoczkę z celulozy roślinnej. Jest ona łatwa w użyciu i szybko przyswajalna. Jedno opakowanie wystarczyło Nam na miesiąc regularnego stosowania.
Dzienne spożycie to 2- 4 kapsułek dziennie najlepiej przed posiłkiem. Nie zaleca się stosowania preparatu u kobiet w ciąży i u dzieci do 12 r.ż.

Suplement przypadł Nam do gustu. Przemawia za nim naturalność. Wiemy,że może Was zniechęcić wysoka cena (130 zł za 60 kapsułek), ale warto zadbać o swoje zdrowie i stosować coś naturalnego, a nie chemicznego. My osobiście po stosowaniu tego suplementu czuliśmy się dobrze. Nie zauważyliśmy żadnych skutków ubocznych.

Jeśli chcecie zadbać o swoje zdrowie czymś naturalnym to zapraszamy do sklepu Padma Plus Active, gdzie można zakupić suplement. Dystrybutorem suplementu w Polsce jest Tymofarm. 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger