poniedziałek, 28 grudnia 2015

Curaprox CS5460 Ultra Soft

Szczoteczki Curaprox są bardzo zachwalane w Internecie i przez dentystów, stąd sama byłam ciekawa jak sprawdzą się u mnie. Zapraszam więc do zapoznania się z moją opinią o tym produkcie :)

Szczoteczka CURAPROX 5460 Ultra soft posiada 5460 sztuk bardzo cienkich włókien CUREN - dzięki czemu jest bardzo miękka i mięsista. Idealna do masażu dziąseł i czyszczenia zębów w atraumatyczny sposób. Szczególnie polecamy ją osobom z paradontozą, chorobami dziąseł z tendencją do krwawienia i opuchlizny, a także po zabiegach na przyzębiu.
Szczoteczka posiada funkcjonalną plastikową osłonę na główkę - szczególnie przydatną w podróży.


Curaprox to zupełnie inne szczoteczki niż te drogeryjne. Niby to prosta szczoteczka, ale dzięki bajecznym kolorom zyskuje na wyglądzie. Rączka szczoteczka jest wygodna w użyciu. Zawsze z reguły wybierałam średnio twarde szczoteczki, ta mnie pozytywnie zaskoczyła. Szczoteczka jest bardzo miękka i mocno zbito (składa się z wielu włosków), stąd doskonale czyści zęby.


Jest to szczoteczka idealna dla wrażliwych zębów. Przy szczotkowaniu nie krwawią dziąsła, włosie szczotki dociera w każdą szczelinę, dokładnie czyści zęby. Jedynym minusem może być szybkie zużywanie się włosia szczotki (co zauważyłam przy regularnym comiesięcznym nieszatkowaniu tą szczoteczką), tzn. wykrzywia się i zgniata, gdy mocno się szczotkuje.Szczoteczka nie jest zbyt droga kosztuje około 20 zł. Można ją kupić bezpośrednio od producenta TUTAJ Niestety, w stacjonarnych sklepach nigdzie na nią nie natrafiłam. 

Mieliście lub może używacie jakiejś szczoteczki marki Curaprox?

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger