wtorek, 1 grudnia 2015

Ecorocco - Pumeks ze skały wulkanicznej oraz czerwona glinka peelingująca

Witajcie. Dzisiejsza recenzja nie będzie dotyczyć kosmetyków. Tym razem chcielibyśmy zaprezentować Wam bardzo ciekawe produkty, które używane są przez was bardzo często w codziennej higienie stóp oraz pięt. Jest to uniwersalny pumeks ze skały wulkanicznej oraz czerwona glinka ścierająca. Wszystkie produkty sprzedawane są przez firmę Ecorocco. Jeśli jej jeszcze nie znacie to warto poczytać i poznać.


Pierwszym z produktów jest pumeks wulkaniczny. Jest produktem bardzo ciekawym, jego rozmiary nas zaskoczyły, gdyż jest na prawdę wielki. Jest on tak duży, że trudno chwycić go w jednej ręce. Pumeks ten charakteryzuje się bardzo dużą porowatością, pozwalającą na wygodne zdrapywanie naskórka z pięt w bardzo skuteczny sposób.

Okazuje się, że zakup pumeksu wulkanicznego to inwestycja praktycznie na długie lata (jak zapewnia producent, nawet na całe życie ). W przeciwieństwie do tanich i standardowych pumeksów praktycznie nie ściera się, nie pęka ani nie kruszy.

Znajduje zastosowanie w usuwaniu starego i martwego naskórka ze stóp oraz pięt, aby nowy mógł się wykształcić oraz nawet odcisków czy trudnych zabrudzeń.

Należy jednak pamiętać, że trzeba o niego dbać. Nie można po prostu odstawić go po użyciu i się nim nie przejmować. Jak zaleca producent, raz w miesiącu należy umieścić pumeks w szklance z osoloną wodą aby pozbyć się nagromadzonych zabrudzeń oraz starego naskórka, który przyległ do jego powierzchni.

Jeśli chodzi o cenę to oczywiście jest dużo wyższa niż standardowych pumeksów ale to jest tak samo jak z samochodem. Chce się mieć porządne auto to kupuje się te z wyższej półki a nie najtańsze. Nie jest ona jakoś strasznie wysoka i wynosi dokładnie 17,90 zł.

Naszej całej rodzinie, pumeks ten przypadł do gustu. Wszyscy stosujemy go raz na jakiś czas w swojej higienie i toalecie. Jeśli zainteresował Cię ten produkt i chciałbyś go zakupić to znajdziesz go prosto w sklepie producenta dokłądnie tutaj PUMEKS WULKANICZNY


Drugim ciekawym produktem który chcielibyśmy Wam przedstawić jest czerwone glinka ścierająca. Produkt ten wykazuje podobne zastosowanie co opisywany wyżej pumeks wulkaniczny. Jest bardzo delikatna, stosuje się ją do peelingowania pięt oraz delikatnych partii skóry. Różnica jest taka, że glinka musi być stosowana na mokro i stopniowo się ściera.

Jeśli podoba Ci się ten produkt i chciałbyś go zakupić to możesz dokonać tego bezpośrednio na stronie producenta dokładnie tutaj CZERWONA GLINKA SCIERAJACA. Produkt jest bardzo ciekawy i na pewno znajdzie zastosowanie w Twojej codziennej higienie.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger