poniedziałek, 4 kwietnia 2016

Sante - Kristall dezodorant w kulce z ałunem

Pocenie się to drażliwy temat. W okresie letnim, przy upalnej pogodzie zdarza nam się to chyba najczęściej, dlatego pomocny może być dezodorant w kulce z ałunem. 
Zapewnienia producenta
Dezodorant w kulce Sante Naturkosmetik to fantastyczna alternatywa dla klasycznych dezodorantów w kulce. Nie zawiera parabenów, sztucznych konserwantów, barwników, aromatów i alkoholu, dlatego może być stosowany przez osoby z wrażliwą skórą. Zawarte w nim naturalne substancje skutecznie zapobiegają namnażaniu się bakterii, które odpowiedzialne są za nieprzyjemny zapach potu. 
Jak dokładnie działa dezodorant Sante Kristall Deo Roll-on?
Przede wszystkim nie blokuje naturalnych funkcji gruczołów potowych i nie zaburza naturalnej termoregulacji organizmu. Zawarty w dezodorancie ałun (siarczan potasowo-glinowy) zmienia zapach naszego potu likwidując tę nieprzyjemną woń. Dezodorant nie zatyka porów więc skóra może swobodnie oddychać. Stosowanie tego kosmetyku zapewnia świeżość na długi czas (działa przez 24h od momentu aplikacji). Produkt nie zawiera również składników pochodzenia zwierzęcego.


Kupując ten dezodorant oszczędzimy czas i pieniądze. Jest on bardzo wydajny i wystarcza na długi czas stosowania.

Oto kilka powodów dlaczego warto zainwestować w ten produkt:

- Zawiera tylko naturalne, nieszkodliwe dla organizmu substancje
- Nie zawiera alkoholu (może być stosowany do wrażliwej skóry)
- Likwiduje nieprzyjemny zapach potu
- Nie blokuje gruczołów potowych
- Nie zatyka porów
- Zapewnia świeżość przez cały dzień
- Ogranicza nadpotliwość
- Działa antybakteryjnie
- Nie zostawia śladów na ubraniuSkład

Aqua (Water), Ammonium Alum, Sodium Lactate, Lactic Acid,Xanthan Gum, Cinnamic Acid

Moja opinia
Dezodorant w kulce marki Sante otrzymujemy w szklanej butelce o pojemności 50 ml. Butelka jest przeźroczysta, wiec łatwo kontrolować ilość zużywanego produktu. Całość zakręcana jest na zakrętkę.Dezodorant łatwo aplikować na skórę za pomocą kulki. Najbardziej jestem zadowolona, że nie pozostawia on śladów na moich ubraniach. Często właśnie się tak działo po tych drogeryjnych dezodorantach. Mimo, że nie ma on zapachu, to wykazuje on skuteczne działanie. Skutecznie neutralizuje nieprzyjemny zapach. Przez cały dzień czuję się świeżo, nawet w stresujących sytuacjach. Starcza na bardzo dłuuuugi czas, więc jest to oszczędność czasu i pieniędzy. 


Jeżeli szukasz w pełni bezpiecznego dezodorantu, który będzie w naturalny sposób wspomagał proces termoregulacji Twojego organizmu likwidując przy tym nieprzyjemny zapach potu to ten kosmetyk jest stworzony dla Ciebie.Kupisz go w sklepie SklepNaturalny.pl w cenie 23,00 zł


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger