poniedziałek, 13 czerwca 2016

OneOrganic - Green Energy Organics All in One - Regenerujące serum do twarzy ze śluzem ze ślimaka

Ostatnio w moje ręce wpadło kilka różnych serum do twarzy. Dzisiaj chcę wam opowiedzieć o jednym z nich. Polskim dystrybutorem serum ze ślimaka jest  firma OneOrganic i to o serum tej firmy będzie w tym poście. 
Pewnie większość z Was po przeczytaniu tytuły tego posta już sobie pomyśli w jaki sposób pozyskiwany jest śluz ze ślimaków. Już wam odpowiadam, że jest to bezpieczny sposób. 

Jak się to odbywa?
Śluz pozyskiwanych jest ze ślimaków wiodących szczęśliwe życie, jakkolwiek to rozumieć. Ślimaki te dorastają do okazałych rozmiarów we Włoszech. W chłodnym, wilgotnym i organicznym środowisku. 

Śluz pozyskuje się od ślimaków starszych niż dwa lata za pomocą techniki ręcznego masażu, przy użyciu światła.

Powyższy sposób wydaje się bezpieczny i nie wyrządza on szkody zwierzętom.


Opakowanie
W kartonowym pudełeczku z wizerunkiem ślimaka znajduje się serum o pojemności 30 ml. Umieszczone jest ono w plastikowe opakowanie z działającą bez zarzutu pompką do aplikacji produktu.


Konsystencja i kolor
Jak to przystało na serum konsystencja jest wodnista. Kolor jest przeźroczysty.

Zapach nie należy do najprzyjemniejszych, wręcz odstrasza. Nie o zapach tutaj przede wszystkim chodzi, ale o działanie.Skład jest widoczny na poniższym zdjęciu. Serum zawiera tylko jeden składnik.Jest to śluz ślimaka, który zawiera alantoinę o właściwościach regenerujących, łagodzących i nawilżających, elastynę nadającą elastyczność skórze, kolagen znany z właściwości ujędrniających.Moje odczucia
Tak, jak już wspomniałam serum ma konsystencję płynną, dlatego należy uważać przy aplikacji. Należy stosować go na oczyszczoną skórę twarzy i szyi. Twarz jest lepiej zregenerowana, nawilżona i odżywiona. Co do ujędrnienia nie mogę zbytnio powiedzieć coś więcej na  ten temat, gdyż moja skóra na razie tego nie potrzebuje. Na pewno kosmetyk nie uczula i nie powoduje szkód na naszej skórze. Jest to dobry kosmetyk dla osób z widocznymi oznakami starzenia. Mogę powiedzieć, że bardzo dobrze rozjaśnia przebarwienia skórne.

Jest to produkt wysokiej jakości, stad cena nie należy do najtańszych. Cena tego serum w normalnej cenie wynosi: 189 zł w normalnej cenie, a w promocji 139 zł

Warto czekać na okazję :)Regenerujące serum do twarzy ze śluzem ze ślimaka
Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger