wtorek, 5 lipca 2016

Colway - Żel do mycia i kąpieli dla dzieci Baby Wash

Skóra dziecka jest delikatna, więc wymaga większej troski. Wybierając kosmetyki dla naszych milusińskich kierujemy się także bezpieczeństwem. Ostatnio w nasze ręce wpadł żel do kąpieli dla dzieci marki Colway. Przyznam szczerze, że pierwszy raz spotykam się z tą marką i jej kosmetykami. Zobaczcie jak ten żel wypadł w naszym teście.Linia Baby Care to kosmetyki bezpieczne dla dzieci. Zawierają one tylko naturalne składniki. Żel ten nie uczula, nie podrażnia. To kosmetyk hipoalergiczny. Pozbawiony jest barwników i parabenów. 

Żel marki Colway o pojemności 250 ml przeznaczony jest dla dzieci. Został zamknięty w kartonowe pudełko, w którym po otwarciu znajduje się przeźroczysta butelka z charakterystyczną głową misia na opakowaniu. Dla ułatwienia aplikacji produktu została dołączona pompka, która nie zacina się i działa bez zarzutu.Fajnie, że kosmetyk jest przeźroczysty. Przynajmniej mogę kontrolować zużycie kosmetyku i przed jego końcem zakupić nowy.

Można go także zabrać ze sobą na wakacje bez obawy, ze coś nam się wyleje. Żeby tak się nie stało należy żel przekręcić w kierunku strony off. Co istotne nie szczypie on w oczy.

Kolor żelu jest jasnożółty. Żel dobrze się pieni i rozprowadza na ciele dziecka. Równie łatwo spłukuje się z niego.

Konsystencja żelu jest gęsta, treściwa, stąd żel jest bardzo wydajny i wystarczy nam na długi okres stosowania.Zapach przypomina mi zapach szamponu do włosów Bambi. Tak, Bambi. To ten szampon, którym w latach 90-tych myły prawie wszystkie mamy włosy swoim dzieciom. Nie wiedząc jeszcze, że więcej on szkodzi niż pomaga. Ale nie o szamponie Bambi dzisiaj. To tylko mała dygresja.

Przyjrzyjmy się teraz składnikom żelu. Niestety, nie jest on nigdzie dostępny w Internecie.


W składzie znajdziemy: wodę, Sodium Cocoamphoacetate, czyli delikatny środek myjący, olej jojoba, wyciąg z aloesu, Cromollient SCE (emolient, odpowiedzialny za natłuszczanie skóry), kolagen - nie rozumiem trochę występującego w składzie kolagenu, gdyż zaczyna go nam ubywać dopiero po 25 r.ż.

Skóra po użyciu żelu wydaje się dużo gładsza. Fajnie zmywa on makijaż i tusz. Jest to produkt naprawdę wysokiej jakości z fajny składem. Jedynym minusem może być tutaj dość wysoka cena. Za 250 ml żel zapłacimy 99,00 zł.

Żel marki Colway
>>Do mycia i kąpieli dla dzieci Baby Wash<<


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger