piątek, 1 lipca 2016

Farmvit - FORSKOLINA Pokrzywa Indyjska

Witajcie kochani! Dzisiaj chcielibyśmy kontynuować recenzję fajnych produktów, tym razem jednak znowu nie będzie to kosmetyk a suplement diety, który staje się coraz bardziej popularny, ludzie szaleją na jego punkcie ze względu na jego właściwości odchudzające i pobudzające metabolizm. Farmvit Forskolina pokrzywa indyjska. Sama pokrzywa indyjska znana jest od lata a jej działanie zostało przebadane i udokumentowane przez lata. Produkt dostępny w sklepie https://www.zielar.ski. Sprawdźmy czy na pewno jest się czym zachwycać. 


Wszyscy na pewno znacie pokrzywę, która występuje u Nas powszechnie praktycznie wszędzie w lasach i ogrodach, jednakże nie jest to to samo co pokrzywa indyjska, która jest rośliną o całkowicie innych właściwościach medycznych i leczniczych, niż nasza rodzima pokrzywa. Pokrzywa indyjska w ostatnich czasach robi furorę w walce ze zbędnymi kilogramami. Przyśpiesza procesy spalania tłuszczu oraz podkręca metabolizm. Jednakże od razu na początku musicie pamiętać, że nie ma magicznej metody na odchudzanie, żaden magiczny suplement diety nie schudnie za Was, może jedynie wspomóc waszą ciężką pracę, silną wolę, systematyczne treningi i cały skomplikowany proces odchudzania, przez który musicie przejść sami.

Jest bardzo dobrym, ziołowym suplementem produkowanym przez FARMVIT. Zawiera tylko jeden główny składnik jakim jest ekstrakt z pokrzywy indyjskiej, mąkę ryżową jako naturalny emulgator oraz powłoczkę żelatynową zabarwianą tlenkiem żelaza. Nie znajdziemy tutaj innych składników, które mogłyby nam zaszkodzić.


Jednakże chcemy zatrzymać się tutaj abyście mogli lepiej zrozumieć, na czym polega fenomen i sukces pokrzywy indyjskiej. Co w niej takiego wyjątkowego?

Pokrzywa indyjska dzięki zawartości dużej ilość aktywnych substancji w tym forskoliny, wpływa pozytywnie na procesy komórkowe zachodzące w naszym organizmie, skutecznie pobudzając procesy spalania tłuszczu oraz utratę wagi. Wzmacnia również produkcję istotnych enzymów w tym enzymu AC, wpływającego na błony komórkowe organizmu.

Dodatkowo pokrzywa indyjska zwalcza bezsenność, koi układ nerwowy i sprawia, że możemy spać spokojnie i lepiej się wysypiać.

Innymi cennymi właściwościami pokrzywy indyjskiej jest wspomaganie pracy układu oddechowego, zwalczanie duszności w przypadku osób cierpiących na astmę oraz łagodzenie przebiegu alergii wśród alergików.

Wpływa pozytywnie na stan zdrowia i kondycję skóry. Zwalcza zmiany skórne takie jak łuszczyce, egzemy, liszaje czy trądzik. Pozwala na skuteczną odbudowę skóry.

Dodatkowo chroni i wspomaga pracę układu nerwowego, reguluje poziom ciśnienia krwi, wzmacnia pracę trzustki, likwiduje stany zapalne organizmu.

Ostatnim ciekawym faktem, jest wpływ forskoliny na hamowanie rozwoju komórek nowotworowych. Badania nad tym ostatnim faktem nadal trwają ale wstępne wyniki to potwierdzają.

Ilość właściwości leczniczych pokrzywy indyjskiej jest wystarczająca i na tyle ciekawa abyśmy mogli polecić Wam ten produkt. Może być skutecznym wspomagaczem waszego odchudzania.


Suplement sprzedawany jest w standardowych opakowania zawierających 60 tabletek powlekanych. Pamiętajcie aby stosować się do zaleceń producenta odnośnie stosowania, nie należy przekraczać dziennej dawki która wynosi 1 tabletkę dziennie, którą należy popić dużą ilością wody. Przekroczenie tej normy może spowodować szkodliwe skutki uboczne.

Jeśli chodzi o wrażenia z użytkowania to pokrzywa bardzo nam się spodobała. Zażywamy systematycznie i codziennie rano, jednakże trudno mówić tutaj o jakimś cudownym spadku wagi, gdyż obaj uprawiamy systematycznie sport, kilka razy w tygodniu i waga spada głównie przez aktywność. Jednakże wydaje nam się, że samopoczucie poprawiło się a metabolizm również się rozkręcił.


Jeśli chodzi o cenę tego produktu to w sklepie https://www.zielar.ski kosztuje on około 30 złotych. W stosunku do codziennego dawkowania, wystarczy nam go na dokładnie dwa miesiące, dlatego cena jest jak najbardziej do zaakceptowania. Musimy powiedzieć, że w stosunku do suplementów innych firm, jest dość niska.

Produkt dostępny w sklepie Herba-Farm.pl tutaj:

Z miłą chęcią polecamy Wam ten ziołowy i dość atrakcyjny suplement, który możecie śmiało wykorzystać w swojej codziennej walce o dobrą i szczupłą sylwetkę. Jednakże pamiętajcie, że może on Wam pomóc ale za Was nie schudnie, wszystko zależy od waszej ciężkiej pracy i silnej woli.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger