poniedziałek, 18 lipca 2016

Make Me Bio - Woda różana

Woda różana to mój ulubiony kosmetyk w pielęgnacji twarzy. Lubię jej zapach i uniwersalność. Świetnie nadaje się do wszystkich typów skóry, bez względu na wiek. Ciekawą ofertę wody różanej przygotowała ostatnio firma Make Me BioNajpierw warto wyjaśnić sobie, w jaki sposób powstaje hydrolant z róży

Hydro­lat po­wsta­je w wy­ni­ku pro­ce­su de­sty­la­cji płat­ków ró­ży da­ma­sceń­skiej i jest pro­duk­tem zu­peł­nie na­tu­ral­nym. Z ra­cji spo­so­bu po­zy­ski­wa­nia i kunsz­tu w do­bo­rze od­po­wied­nich wa­run­ków pod­czas zbio­rów to ko­sme­tyk za­li­cza­ją­cy się do tych z eks­klu­zyw­nej pół­ki su­row­ców ko­sme­tycz­nych.

Róż­no­rod­ność za­sto­so­wań, za­rów­no przy pie­lę­gna­cji skó­ry jak i wło­sów spra­wia że jest pro­duk­tem, któ­ry po­wi­nien zna­leźć się w każ­dej ko­sme­tycz­ce – nie tyl­ko dam­skiej. Pięk­ny, a za­ra­zem sub­tel­ny za­pach nie­sie bo­gac­two skład­ni­ków sprzy­ja­ją­cych pie­lę­gna­cji każ­de­go ty­pu ce­ry.


Róża to symbol kobiecości i miłości. Właściwości róży zostały docenione już w starożytności. Obecnie jej właściwości wykorzystywane są w kosmetyce.

Hydrolant marki Make Me Bio został zamknięty w przeźroczystej 100 ml butelce, z wygodnym w użyciu atomizerem. Etykieta produktu jest w kolorze różowo - białym, co kojarzy już się z różą. 
Najważniejsze właściwości wody różanej:
- tonizuje,
- odświeża,
- przywraca skórze naturalny blask,
- nawilża,
- dba o elastyczność,
- wspomaga walkę z trądzikiem,
- przyjemnie pachnie.

Jak stosować?
Wodę różaną stosowałam głównie w formie dodatku do glinek, a także w formie toniku do twarzy. W formie toniku sprawdzał się jak dla mnie najlepiej. Skóra powracała do naturalnego pH, a także była przygotowana do nałożenia kremu nawilżającego. Cera była lepiej nawilżona, odżywiona, gładka i delikatnie pachniała różą. Skład
Co najważniejsze jest to prawdziwa, naturalna woda różana, a nie z żadnymi domieszkami w składzie. 
Zawiera tylko Rosa Damascena  Water, czyli różę damasceńską. Pamiętajcie, że woda różana wodzie różanej nie równa. Czytajcie składy. 

Każda kobieta powinna mieć w swoim domu taką wodę różaną. Polecam, warto :)

Cena takiej wody także nie jest wygórowana, kosztuje tylko 16 zł

Woda różana
>>Dostępna w sklepie Make Me Bio<<

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger