piątek, 26 sierpnia 2016

Intenson - Sól himalajska średnia i mielona

Witamy was serdecznie. Zapraszamy na kolejną recenzję ciekawych produktów naturalnych, tym razem znowu nie o kosmetykach, a o przyprawach. Właściwie o soli himalajskiej drobno zmielonej i mielonej. Producentem jednej soli jest marka Intenson, a drugiej MTS.  Obie sole dostępne są w sklepie https://www.zielar.ski.Napewno nie raz stanęliście przed wyborem soli na sklepowych półkach. Ale czy zastanawialiście się, która sól będzie dla was najbardziej odpowiednia? Czy wiecie, że sól soli nie równa?  My staramy się wybierać tylko dobrą sól i taką właśnie również wam polecamy.

Sól himalajska jest solą niezwykłej czystości oraz jakości. Wydobywana jest z głębi skalistej ziemi Himalajów, a jej zabarwienie zależy od skały na której się wytworzyła. Nie została skażona zanieczyszczeniami z atmosfery oraz toksynami.

Dodatkowo sól himalajska jest ogromnie wartościowa, dostarcza nam ogromnej ilości pierwiastków i mikroelementów, które w przeciwieństwie do zwyczajnej, sklepowej i taniej soli po prostu znikają po wysokim przetworzeniu. Oprócz tego sól himalajska zawiera naturalną barwę w przeciwieństwie do soli sklepowej zwyczajnej, która bardzo często jest wybielana przy użyciu środków chemicznych, które dla naszego zdrowia nie są obojętne.Dodatkowo krystaliczna sól himalajska bardzo dobrze się wchłania, zawiera około 84 pierwiastków śladowych oraz minerałów niezbędnych dla naszego organizmu

Sól himalajska nie wpływa również na ciśnienie krwi w organizmie, nie przyczynia się do jego podnoszenia. Dodatkowo pozwala utrzymać odpowiednie pH naszego organizmu.

Oczywiście należy mieć świadomość, że każda sól, tym bardziej ta o dużej zawartości minerałów, musi być stosowana z rozsądkiem, nie należy przesadzać gdyż nadmiar sodu jest dla nas bardzo niebezpieczny i na pewno nie zdrowy.

Zobaczcie również jak pięknie wygląda. Nie została zmielona całkowicie na pył, dlatego mamy okazję oglądać tak piękne kryształki. Posiadają przyjemną, lekko różową barwę.


Sól himalajska mielona z kolei wygląda tak:

Opakowanie soli waży dokładnie 500 g, a jego cena to zaledwie 6 złotych. Z kolei druga sól waży
1 kg i można ją kupić w cenie 7,95 zł ;) Wiadomo, która bardziej się opłaca:) Naszym zdaniem, cena jest na prawdę dobra, mimo, że kosztuje dwa razy drożej niż sól sklepowa, jednak jeśli zależy wam na utrzymaniu dobrego zdrowia to na pewno warto się nią zainteresować i kupić dobrą sól, a nie dziadostwo.

Sól himalajska dostępna w sklepie Herba-Farm.pl tutaj:
>> Intenson - Sól himalajska średnia <<


Sól himalajska dostępna w sklepie Herba-Farm.pl tutaj:

Serdecznie polecamy wam sól himalajską lub każdą inną sól lepszą niż tania, standardowa sól sklepowa. Pozwoli wam to uniknąć niepotrzebnej chemii oraz przyswoić wiele cennych mikroelementów. 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger