środa, 3 sierpnia 2016

Shoes-Te - Spray Antygrzybiczny

Od niedawna testujemy preparat antygrzybiczny do dezynfekcji wnętrza obuwia. W tym poście chcielibyśmy się podzielić naszym wrażeniami i spostrzeżeniami ze stosowania tego produktu. Shoes-Te zamknięty jest w małej, poręcznej butelce o pojemności 50 ml. Butelka zawiera wygodny w użyciu atomizer, który ułatwia aplikację produktu. Buteleczka jest tak mała, że bez problemu możemy ją schować do torebki, walizki i zabrać w podróż. 

Butelka jest utrzymana w tonacji zielonej. Nie jest przeźroczysta, więc nie wiemy ile produktu zostało nam do końca. Bez tego również da się żyć i w niczym to nie przeszkadza. 

Parę słów producenta o tym produkcie
Antygrzybiczy preparat do dezynfekcji wnętrza butów Shoes-Te likwiduje grzyby bytujące w bucie, które odpowiadają za brzydki zapach obuwia, przykry zapach potu. Wysoce skuteczny w działaniu. Jedyny taki na rynku. Shoes-Te jest antygrzybiczym płynnym preparatem stosowanym do wnętrza obuwia w opakowaniu typu spray. Skutecznie zwalcza grzyby, dla których buty są miejscem wegetacji, stężony preparat wykazuje działanie biobójcze. Zawiera m.in drobiny srebra co znacznie wydłuża działanie preparatu i zabezpiecza wnętrze butów przed rozwojem grzybów. Antygrzybicze działanie preparatu jest potwierdzone certyfikatem Ministra Zdrowia, dzięki czemu masz pewność że Shoes-Te naprawdę działa skutecznieShoes-Te jest bardzo skuteczny w przeciwieństwie do innych produktów, sprayów, które działają krótko i tylko maskują nieprzyjemny zapach obuwia. Produkt nie powoduje podrażnień skóry.Jak używać?
Można wyjąć, jeśli się da wkładkę z buta i psiknąć ją ze 3 lub 4 razy + oddzielnie do buta. Ilość psiknięć zależy od wyściółki buta, w przypadku obuwia sportowego( grubsza powierzchnia wchłaniania) należy psiknąć więcej. Należy stosować stopniowo, aby uniknąć zbytniego namoczenia obuwia. Najlepiej stosować wieczorem, a rano już nasze buty będą suche. Nie powiedziałabym, że preparat przyjemnie pachnie. Dla mnie przede wszystkim ma działać, czyli neutralizować to, czego w bucie nie powinno być.  Nawet, nawet jestem zadowolona z jego działania. Skutecznie neutralizuje nieprzyjemny zapach i mam nadzieję że również grzyby. Niestety, tego gołym okiem nie da się dostrzec.Z czym miałam największy problem? 
To ze znalezieniem składu tego produktu. Znalazłam na opakowaniu tylko substancje czynne, którymi są: nadtlenek wodoru, etanol, propan- 2-ol.

Generalnie, produkt cenimy za działanie.

Produkt do kupienia TUTAJ

Cena takiego preparatu wynosi 29 zł 

 A Wy co uważacie na temat takich produktów do butów?Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger