czwartek, 22 września 2016

EcoBlik - Książęca Smukła - Herbaty Ziołowe mgr Stefanii Korżawskiej

Cześć kochani! Zapraszamy serdecznie na kolejną recenzję, tym razem nie kosmetyki a herbatka, właściwie to bardzo ciekawa mieszanka ziołowa przeznaczona dla osób odchudzających się mgr Stefanii Korżawskiej. Producentem herbatki jest EcoBlik a sama dostępna w sklepie Zielarski.


Wszyscy wiemy jak ważne jest wspomaganie pracy układu trawiennego, żołądka oraz istotnych narządów pomagających pozbywać się toksyn i oczyszczać takich jak wątroba czy nerki. Każdy z nich odgrywa ogromną rolę w procesie odchudzania i jeśli któryś z nich pracuje źle to nasze efekty mogą nie być zadowalające.

Ziołowa mieszanka mgr Stefanii Korżawskiej zawiera odpowiednio dobrany zestaw ziół, które spożywane systematycznie, pomogą skutecznie podkręcić pracę układu trawiennego oraz pracę narządów co wpłynie korzystnie na metabolizm tkanki tłuszczowej i utratę wagi.

Oczywiście należy mieć świadomość, że proces odchudzania jest bardzo złożony a samo picie ziołowych herbatek nie schudnie za nas. Wszystko zależy od sposobu w jaki się odżywiamy i jaki styl życia prowadzimy. Nie ma niestety magicznych sposobów czy receptur.


Dokładny skład mieszanki podany został z tyłu pudełka. Skład jest bardzo krótki i znajdziemy w nim dokładnie trzy bardzo istotne zioła takie jak liść morwy białej, znamię kukurydzy oraz kwiat bzu czarnego w różnych proporcjach. Każde z tych ziół posiada bardzo ciekawe właściwości, którym będziemy chcieli przyjrzeć się za chwilkę.


Pierwszym bardzo ważnym ziołem jest liść morwy białej, który odpowiada za walkę z cukrzycą. Pozwala na utrzymanie odpowiedniego poziomu cukru w organizmie. Dodatkowo wspomaga pracę wątroby. Dzięki dużej zawartości kwerecytyny pozwala na bardzo skuteczne zarządzanie gospodarką węglowodanową oraz metaboliczną. Chroni również komórki organizmu przed działaniem wolnych rodników.

Drugim istotnym ziołem jest znamię kukurydzy, które działa mocno moczopędnie, oczyszcza nerki oraz wątrobę, wspomaga ich pracę. Wspomaga procesy odchudzania się i utratę wagi.

Trzecim składnikiem jest kwiat bzu czarnego, który jest Wam na pewno doskonale znany. Zioło to skutecznie zwalcza wolne rodniki, które powstają w naszym organizmie podczas procesów odchudzania, działa moczopędnie, pozwala pozbywać się złych produktów przemiany materii z organizmu. Wspomaga odchudzanie i pozwala na skuteczne oczyszczanie się organizmu.

Jak sami widzicie tylko trzy zioła połączone w jedną całość, zostały dobrane w taki sposób aby maksymalnie wpłynąć na pracę naszego organizmu i jego istotnych narządów. Taka herbatka na pewno skutecznie pomoże Wam w walce z tłuszczem.


Mieszanka wygląda pięknie. Zamknięta została w woreczku o wadzę 50 g, wewnątrz widać dość ładne kawałki liści oraz kwiatów wyżej opisanych ziół.

Smak herbatki jest bardzo przyjemny, nie jest ona ani zła ani cierpka, wręcz przeciwnie, pije się ją bardzo przyjemnie i ze smakiem. Posiada przyjemny ziołowy aromat.

Jeśli chodzi o cenę tego produktu to herbatka kosztuje około 13 złotych. W zależności od tego jak często będziecie po nią sięgali to może niestety skończyć się dość szybko. My zużyliśmy ją już po prawie dwóch tygodniach korzystania. 

Natomiast jeśli chodzi o nasze wrażenia, którymi chcemy się z Wami podzielić to musimy stwierdzić, że odczuliśmy znaczną różnice w samopoczuciu po systematycznym stosowaniu tej herbatki. Nie jest to jakaś zwyczajna, tania herbatka ziołowa na odchudzanie z apteki a raczej bardzo specjalistyczna mieszanka. Zauważyliśmy również poprawę pracy żołądka i układu trawiennego.  

Herbatka dostępna w sklepie Herba-Farm.pl tutaj:

Chcemy serdecznie polecić Wam ten produkt, jeśli szukacie skutecznych i bezpiecznych wspomagaczy waszego odchudzania. Na pewno Wam nie zaszkodzi i również nie zrujnuje Waszego portfela. Pamiętajcie jednak, że sama herbatka za Was nie schudnie i na pewno cały proces odchudzania to tylko i wyłącznie wasza ciężka praca i silna psychika, motywacja.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger