sobota, 24 września 2016

Iva Natura - Krem do stóp

Organiczny krem do stóp z ekstraktem z dziurawca oferuje nam firma Iva Natura. Postanowiłam się mu uważniej przyjrzeć. Zobaczcie, czy mi się spodobał. Każda z nas lubi mieć zadbane, gładkie stopy. Kosmetyk, o którym chcę Wam powiedzieć w tym poście jest warty zainteresowania. Gwarantuje naszym stopą spektakularny efekt. Przede wszystkim jest naturalny i bezpieczny dla skóry naszych stóp. Po drugie zawiera certyfikowane składniki potwierdzone licznymi certyfikatami.

Zapewnienia producenta:
Stworzony z ekstraktów dziurawca z Toros, rosnącym na objętym ochroną chłonnym, pustynnym terenie gór Taurus. Zebrany w tym miejscu dziurawiec posiada właściwości antybakteryjne i antywirusowe. Pomaga w odnowie i odbudowie skóry stóp. 


Krem zamknięty został w 100 ml przeźroczystej butelce z wygodną w użyciu pompką. Opakowanie jest przeźroczyste, więc bez problemu można kontrolować ilość produktu. 


Kolor kremu jest biały. Szybko się wchłania i nie pozostawia efektu lepkości na stopach. Stopy po nich są idealnie miękkie, gładkie i nawilżone jak u bobasa. Efekt mnie zaskoczył, ponieważ spodziewałam się pozostawienia na stopach tłustego filtru. O tym w przypadku tego kremu nie ma mowy. Kosmetyk łatwo rozprowadza się na stopach. Aplikacja jest prosta i higieniczna. Wszystko to zawdzięczamy pompce, która działa bez zarzutu. 


Trzeba przyznać, że zapach kremu nie jest najprzyjemniejszy, ale efekt po tym kremie rewelacyjny. Wyczuwalnym i dominującym zapachem jest dziurawiec. 

Skład kremu został podany na pudełko, w którym mieścił się nasz cudowny krem. Niestety, osoba, która nie ma w ręce kosmetyku nie dowie się jaki skład ma krem, ponieważ na stronie internetowej Iva Natura skład nie został podany. Szkoda, bo krem jest w 100 % naturalny i składu w tym przypadku nie należy ukrywać, a wręcz przeciwnie warto go pokazać.


Kosmetyk w składzie nie zawiera szkodliwych substancji takich, jak: parabeny, dea, mea, pegów, sls-ów, sles-ów, składników pochodzących z upraw GMO. 

W składzie znajdziemy m.in.: wodę, mirt zwyczajny, tymianek właściwy, ekstrakt z dziurawca, oliwę z oliwek, wodę różaną, olej arganowy. Skład nie jest długo. Wymieniłam z niego najważniejsze składniki, które zawiera. Tak, jak wspominałam jest to bezpieczny krem. Wszystkie składniki, które zawiera kosmetyk pochodzą z organicznych upraw lub są to składniki dopuszczone do stosowania przez instytucje certyfikujące. Cena kremu wynosi: 42,00 zł

Krem wystarcza na długi czas stosowania. 

Krem do stóp
>>Dostępny w sklepie Iva Natura<<

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger