niedziela, 11 września 2016

Your Natural Side - Naturalne masło kakaowe nierafinowane

Witajcie ponownie w naszym kosmetycznym świecie! Tym razem będzie bardzo przyjemnie, słodko i kakaowo. Chcemy ponownie powrócić do naturalnych maseł kosmetycznych, tym razem omówimy dla Was nierafinowane i w pełni naturalne masło kakaowe. Dystrybutorem produktu jest firma Your Natural Side. Zobaczcie jak się u Nas sprawdziło.


Naturalne i nierafinowane masło kakaowe jest produktem, który każdy z Was musi poznać. Znajduje szerokie zastosowanie w kosmetyce jako składnik wielu kremów, maseł do ciała czy mydeł. Jednakże samo masło kakaowe może być również stosowane indywidualnie. Zobaczcie sami do czego może się Wam przydać.

Ważne aby czytać etykiety i wybierać tylko dobrej jakości produkty. Dlaczego nierafinowane? Proces rafinacji maseł i olejów przyczynia się do częściowej utraty cennych składników aktywnych oraz substancji odżywczych, dlatego warto wybierać produkty pochodzące prosto z natury i nie przetworzone.

Masło posiada certyfikat jakości "Sol Association Organic" zapewniający o jego najwyższej jakości oraz dobrym pochodzeniu. Jest w pełni naturalne, nie zawiera żadnych wypełniaczy, dodatkowych domieszek, parabenów i innej chemii, która nie jest obojętna dla naszego zdrowia.


Dla kogo przeznaczone jest masło kakaowe?

Jest produktem ratunkowym dla skóry wrażliwej, delikatnej, wymagającej nawilżenia i pielęgnacji. Przychodzi z pomocą skórze przedwcześnie starzejącej się oraz marszczącej.Sprawdzi się doskonale w przypadku skóry pękającej ,słabej, wymagającej wzmocnienia oraz uelastycznienia. Fajny jest również fakt, że może być stosowane przed i po opalaniu, nadaje ładnego kolorytu i chroni przed oparzeniami słonecznymi.

Jakie właściwości posiada masło kakaowe?

Doskonale nawilża zmęczoną i spiętą skórę. Przynosi ulgę, koi skórę zmęczoną i zaczerwienioną. Wnika w głąb skóry i wiąże wodę w komórkach na dłuższy czas. 

Pobudza regenerację zniszczonej skóry. Przyśpiesza odbudowę naskórka oraz gojenie się ran. Odżywia skórę i dostarcza cennych aminokwasów oraz mikroelementów.

Wykazuje skuteczne właściwości pielęgnujące oraz ochronne. Jest dobrze tolerowane przez naszą skórę, nie jest komadogenne, czyli nie zapycha porów skórnych i nie przyczynia się do powstawania zaskórników, nie przyczynia się do podrażnień. Wzmacnia naturalną powłokę lipidową naszej skóry.

Jest silnym przeciwutleniaczem. Dostarcza cennych antyoksydantów w tym witaminy E, która chroni skórę przed przedwczesnym starzeniem się oraz powstawaniem zmarszczek. W tym chroni skórę przed niszczącym działaniem promieni słonecznych.


Jeśli chodzi o skład produktu to został podany z tyłu opakowania. Właściwie to jest tutaj mowa tylko o jednym jedynym składniku jakim jest masło kakaowe nierafinowane 100%. Nie znajdziemy tutaj wypełniaczy ani niczego więcej. Dlatego właściwości masła kakaowego opisaliśmy wyżej i nie będziemy się już więcej na jego temat rozpisywać aby się nie powtarzać.


Masełko zamknięte zostało w eleganckim opakowaniu typu PET z eleganckim ,aluminiowym wieczkiem, które pozwala na szczelne i wygodne zamknięcie produktu. Szkoda, że nie jest wykonane z ciemnego tworzywa, jednak w przypadku maseł nie jest to konieczne.


Wewnątrz opakowania znajdziemy 50 gram najwyżej jakości masła kakaowego. Wydaje się, że 50 gram to nie tak dużo, jednak sposób w jaki zostaje ono przygotowane do użycia sprawia, że wystarczy Wam na długo.

Zwróćcie uwagę na te piękne i jasnożółte krążki. Każdy z nich jest tej samej wielkości oraz masy. Masło kakaowe nie jest sprzedawane w formie standardowego musu a krążków, które pozwolą Wam na oszczędne oraz bardzo wygodne aplikowanie go na swojej skórze.

Wyobraźcie sobie teraz, że taki krążek wkładacie pomiędzy swoje dłonie. Dłonie łączycie ze sobą tak jakbyście klękali do pacierza. Pod wpływem temperatury ciała, masło kakaowe zaczyna się topić, a my możemy wygodnie rozprowadzić go na swoim ciele. Wspaniały pomysł! 

Konsystencja masełka jest delikatna i oleista. Szybko się rozpuszcza pod wpływem temperatury ciała i fajnie wchłania. Nie pozostawia na skórze tłustego filmu. Masło posiada naturalnych, lekko kakaowy zapach.


Fajna jest również cena tego masła, gdyż w sklepach partnerskich wynosi ona około 20 złotych. Naszym zdaniem warto, masło jest wysokiej jakości oraz sprzedawane jest w wygodnych krążkach, które bardzo wygodnie się użytkuje.


Mieliśmy już kilka maseł kakaowych różnych firm, jednak to sprawdziło się u Nas najlepiej. Firma Your Natural Side stawia na jakość swoich produktów i faktycznie można to odczuć po zakupie. Fajny jest również fakt, że ta jakość nie kosztuje jakoś kosmicznie dużo. Dodatkowy plus za fajny pomysł przygotowania krążków do aplikacji. Z naszej strony piąteczka z plusem! :)

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger