wtorek, 29 listopada 2016

MyVita - Oliwa z oliwek Extra Virgin BIO spray

Oliwa z oliwek w sprayu  firmy MyVita to nowość na polskim rynku. Nigdy przedtem nie spotkaliśmy się z taką formą oliwy z oliwek. Powiem już na początku: sprawdziła się doskonale. 


Oliwa z oliwek firmy MyVita pochodzi z Włoch. Oliwa została zamknięta w zielone opakowanie o pojemności 125 ml, w wygodnym w użyciu sprayu. Wyglądem opakowanie przypomina dezodorant. Część domowników tak też właśnie myślała.We wnętrzu opakowania nie znajdziemy: gazu, dodatków, konserwantów. W środku znajduje się skompresowane powietrze oraz worek z  ekologiczną oliwą z oliwek  z pierwszego tłoczenia. 

Jak to działa?

Aplikator należy skierować na odległość 15-20 cm. Nacisnąć dyszę tak, aby dostarczyć niewielką ilość oliwy. 


Oliwa z oliwek oferowana przez MyVita jest oliwą najwyższej jakości, uzyskaną mechanicznym sposobem bezpośrednio z oliwek. Dzięki takiemu sposobowi zachowuje najwięcej właściwości, doskonałe walory smakowe oraz zapachowe. Oliwa posiada certyfikat ekologiczny. Do produkcji tej oliwy nie zastosowano chemicznych środków ochrony roślin, a w trakcie tłoczenia nie użyto żadnych sztucznych dodatków. 

Oliwa z oliwek doskonale wzbogaca smak i zapach potraw. Dania i sałatki smakują z nią wybornie. Jest łatwa w użyciu i  wystarcza na długo.  


Cena takiej oliwy w sprayu wynosi: 44,00 zł

Oliwa z oliwek Extra Virgin BIO spray 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger