poniedziałek, 14 listopada 2016

QBOX - Herbata Karmelowy popcorn

Herbaty marki QBOX uwielbia cała nasza rodzina. Każda ma niezwykły smak i aromat. Tym razem omówimy dla was ciekawy smak czarnej herbaty o smaku karmelowy popcorn. Herbata dostępna jest TUTAJ :)Herbata ta dostępna jest w trzech wersjach opakowań. Pierwszy o wadze 40 g, 100 g oraz 150 g. My otrzymaliśmy tę największą zamkniętą w genialnej puszcze o wadze 150 g. Puszka, w której zamknięta została herbata karmelowy popcorn utrzymana została w pomarańczowo - zółtej kolorystyce. Zamknięta została na przeźroczyste wieczko przez które widać jak nasza herbata wygląda przed zakupem. Dodatkowo wieczko zostało zabezpieczone dwoma naklejkami, więc wiemy, że nikt przed nami nie kosztował naszej herbaty.Karmelowy popcorn w swoim składzie zawiera:
- czarną herbatę,
- herbatę oolong,
- kawałki papi i jabłek,
- cukierki pudrowe,
- orzechy macadamia w karmelu,
- płatki migdałów,
- popcorn. Takie połączenie składników nadaje herbacie intensywnego, lekko słodkiego smaku. Najbardziej wyczuwalne są orzechy, popcorn i karmel. Przyznam szczerze, że lubię z tej herbaty wybierać poszczególne składniki i jeść je samodzielnie, popcorn i orzechy macadamia w karmelu już chyba wszystkie wyjadłam z tej herbaty. Uwielbiam je.

Czas parzenia takiej herbaty wynosi od 3-5 minut. 

Kraj pochodzenia herbaty to: Niemcy, Indie. Aby herbata zachowała jak najdłużej swój aromat i smak należy ją przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Cena takiej herbaty zależy od jej wagi. Opisywana tutaj herbata w dużej puszce kosztuje 49,00 złHerbata Karmelowy popcorn>>Dostępna w sklepie QBOX<<


Polecam tę herbatę miłośnikom popcornu i orzechów macadami. Skusilibyście się na taką herbatę?


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger