czwartek, 1 grudnia 2016

BIO MISS - Cosmetic Argan Oil for Skin & Hair - Olej arganowy

Olej arganowy jest niezastąpionym kosmetykiem pielęgnacyjnym. Nie tylko spowalnia procesy starzenia skóry, ale także wykazuje szereg licznych właściwości, które zostaną omówione w tym poście. Bardzo ciekawym olejem arganowym  jest ten oferowany przez firmę Bio Miss.Od wieków olej arganowy jest najbardziej stężoną tajemnicą marokańskich kobiet. Jest to w 100% naturalny i ekologiczny olej. Jest bardzo odżywczy. Może nam z powodzeniem służyć do pielęgnacji: włosów, skóry, paznokci. Olej ten to naturalny przeciwutleniacz, który zawiera witaminę E działającą naprawczo na naszą skórę. 

Jak zapewnia producent olej ten nie zatyka porów. Może być stosowany jako krem nawilżający do włosów, skóry i ciała. Dietetycznie olej ten potrafi obniżyć poziom cholesterolu, działa pomocniczo przy trawieniu i chorobach przewlekłych.Olej argnaowy pozyskiwany jest z drzewa arganowego, który znajduje się w południowej części Maroka, jest przygotowywany przez rzemieślników. Kosmetyk ten stanowi sekret piękna marokańskich kobiet, ponieważ argan bogaty jest m.in. w :
- naturalne przeciwutleniacze,
- witaminę A oraz E,
- nienasycone kwasy tłuszczowe OMEGA-6.Olej arganowy jest kosmetykiem wielofunkcyjnym, może być stosowany do twarzy, ciała, włosów i paznokci: nawilża i odżywia suchą skórę, wzmacnia włosy, leczy podrażnienia skóry (trądzik, egzemy) i pomaga osłabionym paznokciom.Opisywany kosmetyk zamknięty został w plastikowym, przeźroczystym opakowaniu o pojemności 60 ml z praktyczną pompką, która ułatwia aplikację kosmetyku.  Olej posiada liczne certyfikaty, w tym Eco Cert.Jego kolor jest lekko żółty, a zapach ciężki. Może delikatnie orzechowy.

U mnie ten olej z powodzeniem sprawdza się na paznokciach, włosach oraz suchej skórze pięt. 

Olej arganowy
>>Dostępny w sklepie Bio Miss<<


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger