sobota, 17 grudnia 2016

Climb 2 Change - Woda różana

Hydro­lat po­wsta­je w wy­ni­ku pro­ce­su de­sty­la­cji płat­ków ró­ży da­ma­sceń­skiej i jest pro­duk­tem zu­peł­nie na­tu­ral­nym. Z ra­cji spo­so­bu po­zy­ski­wa­nia i kunsz­tu w do­bo­rze od­po­wied­nich wa­run­ków pod­czas zbio­rów to ko­sme­tyk za­li­cza­ją­cy się do tych z eks­klu­zyw­nej pół­ki su­row­ców ko­sme­tycz­nych. Kolejnym wartym uwagi hydrolantem jest ten oferowany przez Climb2Change.Róż­no­rod­ność za­sto­so­wań, za­rów­no przy pie­lę­gna­cji skó­ry jak i wło­sów spra­wia że  woda różana jest pro­duk­tem, któ­ry po­wi­nien zna­leźć się w każ­dej ko­sme­tycz­ce – nie tyl­ko dam­skiej. Pięk­ny, a za­ra­zem sub­tel­ny za­pach nie­sie bo­gac­two skład­ni­ków sprzy­ja­ją­cych pie­lę­gna­cji każ­de­go ty­pu ce­ry. Róża to symbol kobiecości i miłości. Właściwości róży zostały docenione już w starożytności. Obecnie jej właściwości wykorzystywane są w kosmetyce.


Woda różana o pojemności 100 ml zamknięta jest w przeźroczystej butelce wraz z atomizerem. Dzięki przeźroczystej butelce możemy kontrolować ilość zużywanego produktu.  Etykieta jest minimalistyczna, ale jest coś w niej co przykuwa wzrok. 
Najważniejsze właściwości wody różanej:
- tonizuje,
- odświeża,
- przywraca skórze naturalny blask,
- nawilża,
- dba o elastyczność,
- wspomaga walkę z trądzikiem,
- przyjemnie pachnie.


Co najważniejsze jest to prawdziwa, naturalna woda różana, a nie z żadnymi domieszkami w składzie. 
Zawiera tylko Rosa Damascena Water, czyli wodę z róży damasceńskiej. Pamiętajcie, że woda różana wodzie różanej nie równa. Czytajcie składy. Na rynku krąży jedna woda różana, która tak naprawdę jest mieszaniną wody i zapachu róży.

Jak stosować?
Wodę różaną stosuję na moją trądzikową skórę jako tonik oraz jako preparat do demakijażu. W tym celu wybrałam ulubiony lekki olejek (przykładowo ten z kiełków pszenicy, awokado lub jojoba). Następnie do pustej małej buteleczki z atomizerem dodałam wodę różaną. Zmieszałam je w proporcji pół na pół, czyli połowa wody i ulubionego olejku. Przed każdym użyciem wstrząsałam mocno, aby składniki się połączyły. Następnie tak zmieszany preparat nałożyłam na wacik i lekko przecierałam skórę twarzy. Makijaż bez problemu zmył się, a moja skóra została lekko nawilżona, bez widocznej tłustej warstwy.

Wodę różaną stosowałam również w formie dodatku do glinek, a także w formie toniku do twarzy. W formie toniku sprawdzał się jak dla mnie najlepiej. Skóra powracała do naturalnego pH, a także była przygotowana do nałożenia kremu nawilżającego. Cera była lepiej nawilżona, odżywiona, gładka i delikatnie pachniała różą.

Przy regularnym stosowaniu nawet wody różanej tak szybko nie ubywa. To chyba zasługa atomizera. 

Cena tej wody wynosi: 35 zł

Woda różana dostępna w sklepie

RABAT na zakupy powyżej 100 zł rabat 10% na wszystko
Ważny do końca 2016 roku.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger