sobota, 10 grudnia 2016

Young Nails Polska - Lotion - Granat

Jakiś czas temu otrzymałam od Young Nails Polska lotion w małej niepozornej buteleczce idealnej do schowania w torebce. 
W małej poręcznej buteleczce o pojemności 59 ml zamykanej na tzw. "klik" znajduje się uroczy i przepięknie pachnący lotion do ciała o zapachu granatu. Buteleczka wypełniona jest lotionem aż po same końce buteleczki. Jest go pełno. To cieszy :)

Lotion jest koloru bladoróżowego o lekkiej i delikatnej jak mgiełka konsystencji. Dobrze rozprowadza się na skórze, przyjemnie pachnie i zapewnia długi efekt nawilżenia skóry. Zapach utrzymuje się na skórze przez dłuższy czas. Przynosi ukojenie suchej i szorstkiej skórze przez dłuższy czas. Wchłania się błyskawicznie. Nie pozostawia tłustej warstwy na ciele. Dobrze także łagodzi podrażnienia po depilacji. 


Mała poręczna butelka ma duży plus: można ją zabrać wszędzie, gdzie tylko się chce, nie zawiera dużo miejsca, nie ma obawy że coś się z niej wyleje, jest szczelnie zamykana.

Co do składu to o to tutaj trudno, ponieważ na stronie nie został on podany i nie mogę go dla was tak, jak zwykle przeanalizować. Mogę jedynie się domyślać, że nie jest to kosmetyk naturalny.


Tak, więc z jego działania jestem bardzo zadowolona. Nie wysusza dłoni, a delikatnie je pielęgnuje. W dodatku, dzięki mlecznej buteleczce widzimy, ile produktu zostało nam do końca.

Cena kosmetyku wynosi: 15,00 zł


Lotion o zapachu granatu

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger