piątek, 6 stycznia 2017

Żywe Mumijo - Gabinety Shilajiit Mumijo - Mumijo w płynie

Witajcie kochani! Dzisiaj prezentujemy Wam preparat wyjątkowy, bardzo tajemniczy i pożądany przez wielu. O mumijo słyszy się wiele lub nie słyszy w ogóle. W Polsce znane jest dość słabo, jednak zainteresowanie tym produktem stale rośnie. Mumijo jest tradycyjnym produktem medycyny naturalnej wschodu, głównie Rosji oraz Ukrainy, znane jest również w Tybecie oraz Chinach, gdzie cenione jest za bardzo obszerne właściwości lecznicze. Dzisiaj prezentujemy oryginalne mumijo w płynie prosto z Żywe Mumijo - Gabinety Shilajiit Mumijo. Zobaczcie dlaczego warto je poznać.


Mumijo jest najbardziej aktywnym biologicznie i dostępnym w przyrodzie biostymulatorem. Czym właściwie owe biostymulatory są? Biostymulatory pobudzają naturalne procesy życiowe organizmu, wzmacniają pracę organizmu, pomagają powrócić do homeostazy oraz przyśpieszają procesy odbudowy i regeneracji komórkowej. Biostymulatory powszechnie znane są w rolnictwie, gdzie reprezentują specjalne mikroorganizmu niezbędne do utrzymania odpowiedniej jakości plonów oraz kondycji gleby. Biostymulatory chronią przed stresem komórkowym, antyoksydacją oraz szkodliwym działaniem wolnych rodników. Wzmacniają i dodają wigoru.

Mumijo to gęsta elastyczna masa o odcieniach od żółto-brązowego do czarnego, ma żywiczny specyficzny zapach. W swoim składzie posiada 70% substancji organicznych - żywice, kwasy tłuszczowe, albuminy, oraz wiele biopierwiastków, enzymów, witamin i różnych inhibitorów.

ŻyweMumijo-przyspiesza procesy regeneracyjne w tkankach i organach.Wykazuje działanie przeciwzapalne, antyoksydacyjne,ogólnie wzmacnia organizm,ułatwia regenerację w przypadkach obniżonego funkcjonowania nerwów peryferyjnych i centrów analizy mózgu.

Aktywizuje biosyntezę kwasu dezoksyrybonukleinowego. Objawia się to w usunięciu uczucia zmęczenia,poprawie nastroju, przypływie sił fizycznych i umysłowych.

Mumio daje poczucie ciepła wewnątrz ciała. Dlatego jest dobrze tolerowane przez pacjentów w sezonie zimowym w krajach o chłodnym klimacie. W strefach o gorącym klimacie i w sezonie letnim dawka powinna być zmniejszona o połowę. Podczas kuracji preparatem Mumio należy rygorystycznie przestrzegać diety odpowiedniej dla danego schorzenia. Obowiązkowo wyklucza się przyjmowanie leków syntetycznych, natomiast wskazane jest stosowanie produktów leczniczych pochodzenia naturalnego. Spożywanie alkoholu w każdej postaci w czasie przeprowadzenia kuracji jest absolutnie niewskazane. Jeśli przygotowujemy roztwory wodne Mumio, najlepiej używać wody destylowanej lub przegotowanej studziennej. Wyklucza się wodę chlorowaną z sieci wodociągowej – Mumio wchodzi w reakcję zmieniając zapach, smak i niektóre właściwości roztworu.
Badania kliniczne dowiodły, że Mumijo jest preparatem bardzo bezpiecznym. Nie powoduje uczuleń, nie jest radioaktywne ani rakotwórcze, jest zupełnie nietoksyczne, nie jest też teratogenne. Przeciwwskazań odnośnie przyjmowania Mumio w zalecanych dawkach nie stwierdzono i jest ono całkowicie bezpieczne dla organizmu. 

Żywe Mumijo stanowi surowiec do wytworzenia na Państwa zamówienie preparatów nie skażonych dodatkami jak np. jod, selen,maltodekstryna, czy stearynian magnezu. Gabinety Shilajiit Mumijo mogą wykonać mumijo w płynie a także kosmetyki, maści i balsamy. Bazy nie stanowi chemiczna wazelina a mumijo w płynie nie jest sztucznie wzbogacane chemicznymi produktami, jak inne suplementy diety, które najczęściej szkodzą a nie leczą.

Do dokładnej aplikacji preparatu mumijo, do pięknego i zapieczętowanego słoiczka, otrzymaliśmy również szklaną miarkę i mieszadło plastikowe. Bardzo przydaje się do codziennej aplikacji. Naszym zdaniem bardzo użyteczne.Wewnętrznie: doustnie podjęzykowo lub rozpuszczone w mleku, soku owocowym, w wodzie lub miodzie, a także w rozcieńczonym occie estragonowym (w przypadku problemów trawiennych);

Zewnętrznie:
- na skórę i błony śluzowe: przemywanie, wcieranie (roztwór), masaż (maść, balsam),
- do uszu i nosa: zakraplanie (roztwór z olejkiem różanym, kamforowym, gliceryną),przez wprowadzanie maści,
- do jamy ustnej i gardła: płukanie, pędzlowanie, zwilżanie (za pomocą rozpylacza),
- dopochwowo: irygacje, tamponowanie (roztwór), czopki,
- doodbytniczo: czopki, maść.

Wykaz głównych chorób (wg terminologii WHO) leczonych tym preparatem obejmuje następujące przypadki, w leczeniu których preparat mumijo jest bardzo skuteczny.

1. Choroby zakaźne i pasożytnicze.
2. Nowotwory.
3. Choroby gruczołów wydzielania wewnętrznego i przemiany materii oraz zaburzenia odżywiania i immunologiczne.
4. Choroby krwi i narządów krwiotwórczych.
5. Zaburzenia psychiczne.
6. Choroby układu nerwowego i narządów zmysłu.
7. Choroby układu krążenia.
8. Choroby układu oddechowego.
9. Choroby układu trawiennego.
10. Choroby układu moczowo-płciowego.
11. Powikłania ciąży, porodu i połogu.
12. Choroby skóry i tkanki podskórnej.
13. Choroby układu mięśniowo-kostnego i tkanki łącznej.
14. Wady rozwojowe wrodzone.
15. Stany chorobowe płodów lub noworodków powstające w okresie okołoporodowym.
16. Objawy, oznaki i stany bliżej nieokreślone (trudne do zdiagnozowania).
17. Urazy i zatrucia.

Jak widzicie właściwości leczniczych mumijo jest wiele. Przypisuje się mu wiele sprawdzonych, realnych jak również i magicznych właściwości. Nie wszystkie oczywiście się uzasadnione, jednak mumijo przyciąga coraz więcej uwagi naukowców, profesorów medycyny oraz firma farmaceutycznych, prowadzących wiele badań na jego temat.

Pragniemy tutaj polecić również książkę "Esej o Mumijo" lub "Szkic o mumio" autorstwa kirgiskiego doktora nauk medycznych, profesora farmakologii, członka Akademii Nauk Kirgiskiej SRR - A.A. Ałtymyszew.


W tym kompedium znajdziecie również wiele sprawdzonych informacji na temat działania oraz stosowania preparatu mumijo.  Uzyskane kliniczne dane w wystarczającym stopniu świadczą o tym, iż mumijo jako środek medycyny ludowej należy wprowadzić do praktyki medycyny naukowej.
A.A. AłtymyszewW warunkach domowych można samodzielnie przeprowadzać kurację preparatem Mumio. Ułatwia to znacznie sporządzanie dawek jednorazowych, szczególnie dla dzieci i młodzieży np. w postaci roztworu, bez konieczności posiadania dokładnej wagi laboratoryjnej. Do tego celu wystarczy kieliszek z podziałką w ml stosowany powszechnie do dozowania leków w postaci płynnej i jest on z reguły dołączany przez producenta do opakowania z lekiem. Możemy w ten sposób sporządzać z wystarczającą dokładnością dawki jednorazowe Mumio w postaci roztworu dozowanego w mililitrach w przeliczeniu z gramów lub stężenia w procentach. Roztwór leku przechowujemy w butelce aptecznej w chłodnym miejscu nie dłużej niż 10 dni.

UWAGA! Należy wybierać zawsze mumijo oryginalne. Mumijo bez dodatków, domieszek chemicznych, bez selenu, jodu, maltodekstryny, stearynianu magnezu oraz innych wypełniaczy. Takie oryginalne mumijo na zamówienie znajdziecie w http://mumiowplynie.org/

Mumio przyjmuje się do wewnątrz zawsze ½ - 1 godziny przed posiłkiem, a na noc 3 godziny po posiłku. Jeżeli dawkowanie stosuje się raz na dobę to należy lek przyjmować przed snem. Z reguły dawkę jednorazową korzystniej rozpuścić w wodzie, mleku, soku owocowym, czerwonej herbacie (wysoko ceniona) itp. Najlepsze rezultaty osiąga się przy równoczesnym stosowaniu Mumio do wewnątrz i zewnętrznie. Stosuje się go zgodnie ze wskazówkami podanymi dla danego schorzenia, zwykle w paru seriach, w zależności od stadium i zaawansowania choroby. Przeciętna seria leczenia trwa 20 – 30 dni, przerwa między kolejną 5 – 10 dni. W chorobach przewlekłych należy powtarzać cykl leczenia po miesięcznej przerwie. Przy kolejnym cyklu leczenia i dużej masie pacjenta, dawkę Mumio należy zwiększyć (ustala lekarz prowadzący pacjenta). Wielkość jednorazowej dawki zależy od wieku i masy ciała chorego. Szczegółowe opracowania oraz wytyczne odnośnie stosowania i leczenia preparatem Mumio są w posiadaniu specjalistycznych klinik w wielu krajach które są z reguły zlokalizowane na kontynencie azjatyckim.


Stary Kirgiz, Abdyłas mówi:


"Żywe Mumijo najlepiej działa, kiedy człowiek leży. I to w czasie snu. Wtedy spokojny organizm ułatwia wędrowanie Żywego Mumijo po wnętrzach i znajdywanie miejsc, które są uszkodzone i które mumijo zalecza. Najlepiej mumijo pracuje w człowieku, jak ten śpi. Ono nie śpi. Ono pracuje na zdrowie człowieka."


Mumijo, które mieliśmy okazję testować było wyjątkowe. Od razu zainteresowała się nim cała rodzina, głównie osoby starsze cierpiące na wiele dolegliwości i powszechnych schorzeń. Wszyscy na pewno jesteśmy zmęczeni zażywaniem leków lub suplementów, które nie zawsze działają lub działają tylko na chwile. Warto leczyć się czymś naturalnym a nie syntetycznym.

Produkt zamknięty został w malutkim, zapieczętowanym słoiczku o pojemności 12 g. Wszystko zamknięte szczelnie i przygotowane do użytku. Mumijo jest nie tylko lekiem a również składnikiem wielu produktów kosmetycznych stosowanych zewnętrznie. Dodatkowe informacje o użytkowaniu znajdziecie na ulotce.


W sklepie producenta i importera ŻyweMumijo znajdziemy wiele ciekawych produktów w skład których wchodzi mumijo. Oprócz tego znajdziemy mumijo całkowicie czyste i oryginalne do bezpośredniego stosowania. Czyste mumijo o pojemności 12 g znajdziemy w cenie 126 złotych. Produkt dostępny na zamówienie tutaj:


Naszym zdaniem, jeśli poszukujecie naturalnego preparatu leczniczego to być może właśnie to mumijo będzie remedium na Wasze codzienne i często uciążliwe dolegliwości. Oczywiście cena produktu nie jest niska, jednak mówimy tutaj o czystym i pełno wartościowym mumijo. Pamiętajcie aby leczyć się w sposób naturalny!

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger