wtorek, 21 lutego 2017

Bioamare - Glinka zielona

Glinki to prawdziwy cud natury. Są tak dobre i wszechstronne w działaniu, że każdy znajdzie odpowiednią glinkę dla siebie. Z propozycją glinki zielonej przychodzi firma Bioamare 


Glinka zielona jest wydobywana z głębokich pokładów krzemionkowo-aluminiowych. Zawiera wiele ważnych dla organizmu związków mineralnych, makro- i mikroelementów w łatwo przyswajalnej formie. Ma silne właściwości odtłuszczające, matujące, oczyszczające i regenerujące. Jej używanie jest bezpieczne dla każdego typu skóry, również wrażliwej.

Działanie:

- Odmładza, działa antyoksydacyjnie
- Absorbuje toksyny
- Oczyszcza
- Odtłuszcza
- Działa przeciwbakteryjne
- Wygładza skóręGlinka firmy Bioamare zamknięta została w 100 ml plastikowym słoiczku.  Dodatkowo słoik został zabezpieczony naklejką, więc mamy pewność, ze glinka dotarła do nas w nienaruszalnym stanie. Z etykiety produktu możemy wyczytać wszystkie niezbędne informacje dotyczące działania oraz sposobu użycia glinki. Glinka ma konsystencję pulchnego proszku. Glinkę można stosować na dwa sposoby:

- Maska na twarz i ciało - glinkę mieszamy z wodą lub hydrolatem do uzyskania postaci pasty (maska na twarz) lub gęstej zawiesiny (maska na ciało). Jeżeli do sporządzenia maski używa się wody, można dodać 1-2 krople 100% olejku eterycznego. 
Do przygotowywania masek z glinki nie powinno się używać metalowych akcesoriów.
- Kąpiel - wsypujemy glinkę pod strumień ciepłej wody.Moja opinia: 
Jest to już kolejna moja zielona glinka, tylko z innej firmy. Wszystkiego glinki zielone działały na mnie tak samo. Glinki używałam jako maseczki do twarzy. Jest to najlepszy sposób jej użycia, który u mnie sprawdza się najlepiej. Mieszałam ją z reguły z wodą różaną. Zdarzyło się, że dodałam do niej 1 kroplę ulubionego 100 % olejku eterycznego. Niezwykle istotne jest to, aby glinka na naszej twarzy nie zaschła, dlatego co jakiś czas psikałam ją hydrolantem. Po około 15 minutach zmywamy glinkę zimną wodą. Moja skóra po zastosowaniu glinki zielonej jest oczyszczona, zmatowiona, a zaskórniki są dużo mniejsze. Nie powoduje podrażnień, nie uczula. Jest bardzo wydajna, więc wystarczy na długi czas stosowania.

Glinki marki Bioamare szukajcie w większych sklepach TESCO.

Wasza ulubiona glinka to? Czekam na odpowiedź w komentarzu :)

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger