piątek, 3 lutego 2017

Dary Natury - Przyprawa pomidorowo-czosnkowa z czarnuszką

Dary Natury oferują najlepsze przyprawy, jakie przyszło mi używać do tej pory w swojej kuchni. Są one naturalne, pozbawione zbędnych dodatków, wzmacniaczy smaku i konserwantów. Tym razem nie mogło być inaczej i wypróbowałam kolejną przyprawę.  Wybór padł na przyprawę pomidorowo-czosnkową z czarnuszką, która doskonale podkreśla smak moich dań. 


Przyprawa jest piękna, zamknięta w standardowym, foliowym worku o pojemności 40 g. Czy taka pojemność wystarczy? Wszystko zależy, jak dużo będziecie jej stosować. Mi wystarcza na jakiś miesiąc regularnego stosowania. 

Skład jest bardzo prosty i to najbardziej lubię w przyprawach tej firmy. Ta konkretna przyprawa zawiera 80% suszonych pomidorów, czosnek niedźwiedzi, czarnuszkę. 

Czosnek niedźwiedzi działa jak naturalny antybiotyk. Poprawia krążenie, obniża poziom złego cholesterolu, rozrzedza krew, leczy migreny. Więcej na jego temat pisaliśmy TU

Czarnuszka posiada kilka istotnych właściwości. przede wszystkim:

Wykazuje silne właściwości odtruwające miąższ wątroby. Pozwala na skuteczne pozbywanie się toksyn z organizmu. Chroni wątrobę i zwiększa jej wydajność.


Czarnuszka jest bakteriobójcza i przeciw pasożytnicza. Pomaga w wale z bakteriami oraz patogenami. Działa przeciwzapalnie, łagodzi wszelkie podrażnienia ale w tym przypadku chodzi głównie o sam olej.


Wpływa pozytywnie na pracę układu pokarmowego. Wspomaga trawienie i łagodzi wszelkie anomalie żołądkowe. Likwiduje wiatry oraz wpływa pozytywnie na wydzielanie żółci.


Pomaga w profilaktyce chorób płuc oraz astmy. Rozszerza pęcherzyki płucne oraz oskrzela, łagodzi duszności i wszelkie problemy z oddychaniem. Chodzi tutaj głównie o olej, ale przyprawa również sprawdzi się dobrze.


Jest naturalnym antybiotykiem, który sprawdza się idealnie w wale z wirusami, bakteriami czy patogenami. Radzi sobie również z grzybicą zarówno wewnętrzną jak i zewnętrzną z objawami skórny.Połączenie tych trzech przypraw razem tworzy idealny duet. Przyprawa doskonale podkreśla smak dań. Szczerze, to jest to ostatnio moja ulubiona przyprawa i dodaję ja do wszystkiego począwszy od zup, a kończąc na sałatkach. 

Cena takiej przyprawy jest niska i wynosi zaledwie 5,55 zł ;)W sklepie https://www.zielar.ski jest bardzo duży wybór przypraw tej firmy. Czasami zdarza się spotkać te przyprawy w Rossmanie. 

Przyprawa pomidorowo-czosnkowa z czarnuszką

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger