niedziela, 26 lutego 2017

Fitomed - Olej z kiełków pszenicy

Witajcie kochani! Zapraszamy serdecznie na kolejną recenzje ciekawych produktów oraz kosmetyków. Tym razem chcemy wrócić do oleju z kiełków pszenicy, który znajduje szerokie zastosowanie w kosmetyce. Olej sprzedawany jest przez markę Fitomed, którą mieliście już okazję u Nas wcześniej poznać. Zobaczcie jak wypadł w naszych testach.


Ma doskonały wpływ na skórę. Przede wszystkim chroni przed: promieniowaniem słonecznym, opóźnia procesy starzenia, regeneruje spierzchnięte usta, nawilża suche i łamliwe włosy. Doskonale nawilża ciało. Sz­cze­gól­nie po­moc­ny pod­czas wszel­kich za­bie­gów na twarz, oko­li­ce oczu i ust.

Polecany jest dla cery dojrzałej, przesuszonej, naczyniowej, wrażliwej oraz podrażnionej. Charakteryzuje się także dużą zawartością witaminy E, która jak z pewnością już wiecie zwana jest witaminą młodości i potężnym przeciwutleniaczem.


Wła­ści­wo­ści olej­ku z kieł­ków psze­ni­cy:
-dzia­ła prze­ciw­sta­rze­nio­wo, wy­chwy­tu­jąc wol­ne rod­ni­ki
- naj­po­tęż­niej­szy an­ty­utle­niacz
- bo­ga­te źró­dło wi­ta­mi­ny E
- prze­ciw­za­pal­ny
- re­ge­ne­ru­ją­cy
- sty­mu­lu­je two­rze­nie no­wych ko­mó­rek
- na­wil­ża, uela­stycz­nia skó­rę, ła­go­dzi po­draż­nie­nia.
- po­pra­wia ogól­ny wy­gląd skó­ry.
- na­da­je skó­rze gład­kość i mięk­kość - dzia­ła nie tyl­ko na po­wierzch­ni skó­ry, ale rów­nież ła­two prze­ni­ka w głąb.
- re­ge­ne­ru­je wnę­trze wło­sa, od­twa­rza na­tu­ral­ną osłon­kę i wy­gła­dza je­go po­wierzch­nię.
- chro­ni przed nadmier­ną utra­tą wo­dy oraz pro­mie­nio­wa­niem UV


Można go bezpośrednio aplikować na twarz, szyję i dekolt. Nakładać na włosy lekko masując, a następnie pozostawić na około 1 h po czym dokładnie spłukać. Dzięki temu zabiegowi nasze włosy będą nawilżone, wygładzone bez ich obciążania. Ja osobiście stosowałam go do demakijażu w połączeniu z woda różaną, jako dodatek do kremów do rąk, balsamów oraz jako bezpośrednie nawilżenie suchych miejsc (łokci i kolan). 

Olejek z kiełków pszenicy sprawdza się także idealnie jako olejek do skórek paznokci. W tym przypadku jest niezastąpiony. Można również stosować go na pięty. Wystarczy kropelka oleju na stopy i skarpetki na noc, a rano obudzimy się z cudownie gładkimi stopami. Olejek ten mimo, że jest nieco tłusty to szybko się wchłania. Poleciłabym go osobą z bardzo przesuszoną skórą.


Produkt o pojemności 100 ml zamknięty w butelce z ciemnego szkła, znajdziecie w sklepie producenta w cenie 17 złotych. Znajdziecie go tutaj:


Polecamy serdecznie oleje i kosmetyki marki Fitomed. My akurat ten olej wykorzystaliśmy do produkcji własnego, domowego mydła i sprawdził się bardzo fajnie. Co o nim sądzicie?

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger