wtorek, 28 marca 2017

Ajona - Medyczny koncentrat pasty do zębów dziąseł i języka

Gdy byłam mała dentysta zalecił mi stosowanie koncentratu pasty Ajona. Ostatnio spotkałam się z nią po raz kolejny za sprawą paczki przesłanej do testów. Przyznam szczerze podeszłam do niej sceptycznie. W tym poście dowiecie się, czy moje obawy były uzasadnione. 


Zapewnienia producenta:


AJONA jest koncentratem pasty do zębów do codziennej higieny jamy ustnej. Dzięki swojej wysokowartościowej, nowoczesnej recepturze, posiadają naturalne właściwości przeciwdziałania próchnicy, paradontozie oraz nieprzyjemnemu zapachowi z ust. Już podczas czyszczenia zębów odczują Państwo i „zasmakują” jej działania. Rezultat to zdrowe, czyste zęby, mocne dziąsła, przyjemny oddech oraz długo utrzymująca się świeżość w ustach.

Najczęstsze problemy związane z zębami oraz dziąsłami są powodowane przez szkodliwe bakterie. Już po 10 sekundach AJONA zwalcza około 99% bakterii powodujących próchnicę, zakażenia dziąseł oraz nieprzyjemny zapach z ust. AJONA zwalcza wszystkie przyczyny problemów zanim zdążą powstać.

Opakowanie

Pasta została zamknięta w czerwonym pudełku. W środku pudełka znajdowała się mała tubka pasty o pojemności 25 ml oraz ulotka informacyjna na temat produktu. Na pudełku był opis pasty oraz podany skład. 




Pasta jest koloru białego. Ma specyficzny lekko ziołowo-miętowy zapach.  To nie taka zwyczajna pasta, a koncentrat, stąd nakłada się jej znacznie mniej niż zwykłej pasty. Przez co jest wydajna. Jedna taka tubka wystarcza na około 300 użyć. 
Dobrze odświeża oddech. Zęby dobrze są umyte. Dziąsła mniej krwawią. Jest świetna dla nadwrażliwych zębów. Zalecana jest także do czyszczenia protez zębowych, ale tej na szczęście nie mam, więc nie wypowiem się w tym temacie. 


Skład 

Został podany z boku opakowania oraz na stronie internetowej producenta. Przedstawia się on następująco:

Skład zaczerpnięty ze strony producenta

W składzie znajdziemy SLS, którego nie toleruję w pastach.  Czyszcząc zęby tą pastą mamy kontakt z tym składnikiem przez około 2-3 minut, więc jakiejś wielkiej krzywdy nie wyrządzi naszym zębom. Został dodany na pewno do pasty, aby powodował jej pienienie. Jednak faktem niezmiennym jest to, ze go nie lubię w pastach do zębów. Następnym składnikiem dziwnym w tej paście jest dla mnie mocznik. Nie słyszałam, żeby mocznik był słodzikiem.

Cena pasty zależy od sklepu i waha się w granicy 9 zł


Medyczny koncentrat pasty do zębów dziąseł i języka 

Co powiecie na taki medyczny koncentrat?



Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger