piątek, 3 marca 2017

Sadza Soap - Żel pod prysznic z węglem aktywnym ze Śląska

Cześć Wam! Dzisiaj prezentujemy kolejny produkt mocno Śląskiej marki Sadza Soap. Producent ten specjalizuje się w produkcji kosmetyków z węglem aktywnym. Tym razem będzie to żel pod prysznic do mycia ciała z węglem aktywnym. Zobaczcie jak wypadł w naszych testach.


Czy znaliście go wcześniej? Węgiel który myje? Jak się okazuje kosmetyki Sadza Soap należą do bardzo zdrowych produktów. Przeznaczone do mycia całego ciała, doskonale pielęgnują, oczyszczają i chronią naszą skórę. Jak się okazuje, wszyscy zbudowani jesteśmy z węgla, węgiel jest jednym z pierwiastków życia, węgiel znajduje się w białkach i tłuszczach. Bez węgla nie ma życia.


Jest doskonały i delikatnym kosmetykiem, oparty na naturalnych składnikach, nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych, produktów pochodzenia mineralnego, pochodnych ropy naftowej, silnych detergentów, konserwantów i innych chemicznych dodatków, których nie lubimy i które nie są dobre dla Naszej skóry.

Produkt doskonale sprawdzi się w pielęgnacji skóry wrażliwej, alergicznej i podrażnionej. Jest w pełni wegańskim produktem, w którym nie znajdziecie składników pochodzenia zwierzęcego.


Jaki jest skład INCI tego produktu? Znajdziecie go z tyłu butelki i jest on następujący:


"Aqua, Potassium Cocoate, Potassium Oleate, Lauryl Betaine, Glycerin, Benzyl Alcohol, Potassium Palm Kernelate, Palm Kernel Acid, Decyl Glucoside, Potassium Citrate, Activeted Charcoal"


Żel zamknięty został w eleganckiej, czarnej butelce z żółtymi napisami o pojemności 250 ml. Butelka posiada standardowy aplikator bez pompki. Bardzo podoba nam się design produktów, jednak zamiast inwestować w wygląd opakowania, warto inwestować w skład i jakość.

Żel posiada bardzo fajną, ciemną konsystencję węgla. Bardzo fajnie oczyszcza naszą skórę, delikatnie się pieni i pozwala na skutecznie domycie skóry i całego ciała.

Zapach żelu jest neutralny, nie pachnie praktycznie niczym. Jest żelem bez zapachu, dlatego nie będziecie aplikować olejków eterycznych na skórę wrażliwą.


Jeśli chodzi o cenę produktu to za żel pod prysznic o pojemności 250 ml będziecie musieli zapłacić około 30 złotych. Naszym zdaniem cena nie jest jakoś specjalnie wygórowana. Znajdziecie go tutaj:


Polecamy produkty z węglem aktywnym marki Sadza Soap. Warto o nich wiedzieć i z nich korzystać. Żel absolutnie nie posiada SLS ani innych silnych detergentów, w wielu miejscach można znaleźć taką informację i jest ona nie poprawna!, W codziennym użytkowaniu sprawdził się całkiem fajnie. Polecamy!Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger