wtorek, 21 marca 2017

Witalny - My Vita - Chlorofil w płynie 473 ml

Cześć Wam ponownie. Dzisiaj zapraszamy ponownie na recenzję kolejnych, ciekawych produktów. Dzisiaj zamiast kosmetyków chcemy przedstawić Wam chlorofil w płynie marki My Vita, której produkty znamy i cenimy od bardzo dawna. Zobaczcie co musicie wiedzieć o chlorofilu i dlaczego warto się nim zainteresować.Chlorofil jest naturalnym, zielonym barwnikiem, który powszechnie występuje w roślinach zielonych. W przypadku roślin, jest składnikiem niezbędnym do przeprowadzenia procesu fotosyntezy, czyli wytworzenia energii przy użyciu promieni słonecznych bo bez energii nie ma życia.

Struktura i budowa chlorofilu jest mocno zbliżona do cząsteczki hemoglobiny znajdującej się w krwii ludzkiej. Dlatego pozwala ona na wychwycenie i powiązanie szkodliwych jonów metali ciężkich oraz produktów materii i toksyn, które nie służą zdrowiu naszego organizmu. Właśnie ta cecha świadczy o tym, że w chlorofilu tkwi ukryty potencjał.

Oprócz tego chlorofil zawiera duże ilości błonnika, pomaga oczyszczać nasze jelita i wspomagać pracę układu pokarmowego i wydalniczego. Pomaga pozbyć się złogów jelitowych, które bardzo często zalegają i nie zostały przez długi czas wydalone.

Dodatkowo zalecany jest w okresach osłabienia organizmu, zmęczenia oraz anemii. Skutecznie i szybko wzmacnia organizm, pobudza go, sprawia, że czujemy się dobrze i rześko. Jest bogactwem witamin i minerałów w tym żelaza, co jest istotnym faktem, dla osób cierpiących na anemię lub inne choroby krwi, związane z niedoborem tego składnika.
Bardzo interesuje Nas skład tego produktu, chlorofil jest substancją, właściwie silnym koncentratem, który musi być stosowany ostrożnie i odpowiednia dawkowany, najlepiej poprzez rozcieńczenie z wodą lub innym sokiem naturalnym. Spożywanie go w formie mocno skoncentrowanej, może doprowadzić do rewolucji żołądkowo-jelitowej lub spadku samopopczucia. Skład produktu jest prosty i wyraźnie widoczny z tyłu butelki:

"Woda oczyszczona, substancja czynna: chlorofilina sodowo-miedziowa, stabilizator: gliceryna rozpuszczalna, naturalny aromat: olejek miętowy."
1 łyżeczka (5ml) zawiera 33,3 mg chlorofilu.
Jak widzicie, głównym rozpuszczalnikiem jest woda oczyszczona, czyli został on delikatnie rozpuszczony. następnie znajdziemy tutaj chlorofilinę sodowo-miedziowa, która brzmi dość groźnie, jednakże jest to czysty chlorofil pozyskiwany bezpośrednio z roślin zielonych, jest jednym z najsilniejszych na ziemi antyoksydantów. W roli stabilizatora znajdziemy tutaj glicerynę rozpuszczalną stosowaną w lekach czy przemyśle spożywczym. Ostatnim składnikiem jest olejek miętowy, który sprawia, że chlorofil ma lekki, miętowy i słodkawy posmak, bez tego składnik byłby on dość cierpki w smaku.

Pamitajcie, że dzienna dawka chlorofilu powinna nie przekraczać 15 ml dziennie w czasie posiłków, gdyż najlepiej stosować go bezpośrednio z jedzeniem. Jednakże przekroczenie dawki może skończyć się biegunką.

Nasze wrażenia ze stosowania chlorofilu są na prawdę mega pozytywne. Szczerze mówiąć stosowaliśmy go po raz pierwszy i nigdy wcześniej nie skusiliśmy się na tego typu produkt. Jednakze musimy Wam powiedzieć, że on działa i to dość mocno.

Na samym początku stosowania, czuliśmy się dość dziwnie, zaczeła boleć Nas głowa, co jest efektem detoksykacji i pozbywania się śmieci z organizmu, dodatkowo dużo częściej niż zwykle odwiedzaliśmy toaletę o czym nie koniecznie chcemy tutaj rozmawiać (nie wystraszcie się, że kupa może być zielona) :) Jednakże po kilku dniach wszystko wracało do normy a samopoczucie było coraz to lepsze. 

Chlorofil mimo, że jest go prawie pół litra, wystarczył nam na około 2 tygodnie kuracji. Być może stosowaliśmy go dużo więcej niż zaleca producent i nie koniecznie rozcieńczaliśmy go z wodą jak należy, jednakże warto to robić aby nie odczówać detoksykacji w zbyt gwałtowny sposób, oprócz tego wystarczy on Wam na dłużej.

Opakowanie chlorofilu o pojemności 473 ml znajdziecie w sklepie Witalni.pl w cenie 59 zł brutto. Chlrofoil nie jest tani, jednak jeśli szukacie dobrego sposobu aby się oczyścić to warto się nim zainteresować. Oczywiście w internecie znajdziecie również chlorofil, który potrafi kosztować 300 zł, ale czy faktycznie potrzeba płacić za to tak dużo? Znajdziecie go tutaj:

Jeśli poszukujecie dobrego suplementu diety, który wspomoże oczyszczanie Waszego organizmu z toksyn oraz metali ciężkich to ten produkt powinien się Wam spodobać. My stosowaliśmy i czuliśmy się całkiem ciekawie. Polecamy.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger