środa, 19 kwietnia 2017

GReco Products - Prawdziwy Czystek BIO 25 g

Cześć ponownie. Dzisiaj chcemy przedstawić Wam całkiowicie inny produkt, który nie jest kosmetykiem. Mianowicie bezpośrednio z greckich Saloników, otrzymaliśmy prawdziwy, świeży czystek. Zioło to w Polsce dopiero wchodzi na rynek pod marką GReco Products. Czystek jest wspaniałym ziołem, które powinno znajdować się w każdej, domowej apteczce. Jednakże nie jest to ta sieczko co nam sprzedają w Polsce tylko prawdziwy, cały kwiat, łodygi i liście. Zobaczcie sami.

 

Czystek znacie chyba wszyscy. Nie znam osoby, która czystka nie zna i o czystku nie słyszała. Jest ziołem bardzo bezpiecznym i uniwersalnym, które może być stosowane zarówno przez dzieci jak i dorosłych w codziennej profilkatyce utrzymania zdrowia naszego organizmu.

Roślina ta występuje w rejonach naturalnych, międzyinnymi w Grecji, gdzie na małych, rodzinnych plantacjach, zbierany jest w sposób ręczny i później pakowany. Odmian czystka jest również kilka, każda odmiana delikatnie różni się od siebie. Tym razem mówimy o Cistus Incanus.

Zioła marki GReco Produkts posiadają odpowiedni certyfikat jakości BIO. Zbieraną i pozyskiwane są w sposób ręczny z plantacji ekologicznych. Uprawiany jest w sposób naturalny na małych plantacjach, bez stosowania środków chemicznych. Czystek na tamtych terenach jest rośliną naturalną, gdzie posiada najdogodniejsze warunki do wzrostu.


Natomiast co wiemy na temat samego zioła, dlaczego cały świat jest nim tak bardzo zachwycony? Co takiego cennego czystek nam oferuje? Powodów by kochać czystek jest na prawdę wiele.

Herbata z czystka zawiera polifenole, które wzmacniają układ odpornościowy i oczyszcza organizm z toksyn. Ma działanie antybiotyczne, przeciwzapalne, przeciwwirusowe i antyoksydacyjne.

Stosowany w profilaktyce chorób układu krążenia. Picie naparu z czystka pozwala szybciej pozbyć się przeziębienia i grypy. Badania wykazały skutecznośd czystka w leczeniu boreliozy. Neutralizując wolne rodniki opóźnia proces starzenia się komórek

Należy pamiętać, że picie czystka musi odbywać się w sposób ciągły i długotrwały aby odczuć jakiekolwiek efekty. Nie wystarczy jedna czy dwie dawki, czystek działa tylko i wyłącznie po długtrwałym i systeatycznym działaniu.

Już Hildegarda z Bingen uważała, że picie czystka jest gwarancją dobrego zdrowia. Potwierdzają to także liczne badania, przykładowo to z 1999 roku "przeprowadzone w Loeffler potwierdziły wcześniejsze badania z Munster, że czystek powoduje rozmnażanie komórek przeciwgrypowych oraz, że osoby pijące czystek mają zredukowaną liczbę wirusów".

Zobaczcie na te kwiaty, w porównaniu do czystków dostępnych u Nas w Polsce, które zostały zmielone na drobno, tutaj mamy całe kwiaty i łodygi. Dodatkowo suszone są w bardzo delikatny i sposób i jak wezmiecie je do ręki to wewnątrz są nadal świeże i wilgotne, czyli zachowały sporą część swoich soków.


Polecamy serdecznie zioła marki GReco products które w u Nas w kraju, możecie kupić przez internet. Opakowanie o pojemności 25 g możecie znaleźć w cenie 18 złotych. Znajdziecie go na przykład tutaj:


Bardzo polecamy Wam tego typu zioła, jak raz spróbujecie to przekonacie się, że jest w nich coś lepszego niż w tych standardowych, tanich i sklepowych produktach.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger