środa, 31 maja 2017

GReco Products - Gojnik czyli herbata z Olimpu BIO 40 g

Witajcie ponownie. Dzisiaj pragniemy kontynuować prezentację produktów greckiej marki GReco Products, którą jakiś czas temu poznaliśmy. Tym razem będzie to kolejne zioło, zwane herbatą z olimpu czyli gojnik. Zioło jest bardzo ciekawe, u Nas w kraju raczej mało znane, jednak na pewno będziemy mogli Was do niego przekonać. Zobaczcie sami dlaczego.


Gojnik był ziołem dla Nas bardzo zagadkowym. Na samym początku musiliśmy się mocno wczytać w jego sens oraz działanie. Bardzo mało mówi się u Nas o tym zielu, jednakże jak się okazuje jego działanie jest bardzo korzystne i obszerne. Słyszeliście o gojniku?

Rośnie na terenach górskich w Grecji na wysokości od 800 do 2800 m n.p.m. 12 odmian na terenie Grecji. Właściwości zioła Sideritis były znane od starożytności.Nowoczesne badania potwierdzają jego działanie.Najbardziej popularny napój dla dorosłych i dzieci. Pije się na gorąco i na zimno.

Gojnik jak również i wszystkie pozostałe zioła sprzedawane w ofercie GReco Products posiadają odpowiedni certyfikat BIO, są zbierane ręcznie i hodowane w małych, rodzinnych plantancjach bez stosowanie chemicznego oprysku oraz dodatkowej ingerencji człowieka.


Dlaczego powinniśmy polubić Gojnik? Jak się okazuje jest rośliną o obszernych właściwościach leczniczych. Powinni polubić go również astmatycy, którzy powinni się nim zainteresować.

Wspomaga profilaktykę choroby Alzheimera oraz skuteczny w leczeniu ran, stąd nazwa gojnik, bo wspomaga ich gojenie :)

Zawiera żelazo i większośd cennychwłaściwości czosnku, natomiast bez jego zapachu :)

Stosowany na przeziębienia i choroby układu oddechowego w tym łagodzenie astmy.

Doskonały na bóle żołądka i problemy związane z trawieniem.

Nie wywiera skutków ubocznych, dlatego jest idealnym napojem dla dzieci. Jest ziołem bezpiecznym, może być stosowany w formie codziennej herbatki.

Najbardziej podobają nam się całe kwiaty i łodygi tej roślinny. Nie są znowu zmielone, także widać co pijecie. Łodygi i kwiaty są całe, przepiękni pachną i zawierają jeszcze swój sok. Roślina suszona jest naturalnie, dlatego nadal jest świeża i zawiera to co cenne. Kupujcie dobre zioła albo zbierajcie je sami!


Opakowanie Gojnika o pojemności 20 lub 40 g. My w tym przypadku otrzymaliśmy opakowanie 40 g i ono kosztuje okolo 19 złotych. Cena jak za tak dobrej jakości zioło nie jest znowu aż tak strasznie droga. Polecamy serdecznie. Znajdziecie go na przykład tutaj:


Polecamy serdecznie to zioło, które sprawiło, że zaczeliśmy go pić do śniadania. Jest bardzo smaczne, posiada ciekawy, delikatny smak, lepszy niż czystek. Polecamy go Wam i Waszym rodzinom :)

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger