wtorek, 30 maja 2017

Ispagul S Chia

Nasiona Chia, czyli szałwii hiszpańskiej nie tracą na popularności. Pisaliśmy już o nich na blogu nie raz. Tym razem znowu mieliśmy z nimi do czynienia za sprawą produktu o nazwie  Ispagul S Chia. To połączenie  suplementu diety Ispagul S z nasionami CHIA stanowi innowacyjny duet bogatego źródła błonnika i omega-3. 
Opakowanie

Ispagul S Chia zamknięty został w foliowej torebce o wadze 200 g. Ma wykrojone okrągłe okienko, przez które widać zawartość opakowania. To fajna opcja przez jego zakupem. W środku opakowania znajduje się miarka, która ułatwia dozowanie suplementu.Dla kogo?

Jest to suplement diety przeznaczony dla osób dorosłych powyżej 12 roku życia oraz dla kobiet w ciąży (ale tutaj bym uważała, warto skonsultować się z lekarzem. 

Przeciwwskazania: Nie zaleca się stosowania preparatu w przypadku chorób przewodu pokarmowego, niedrożności jelit, ciężkiej cukrzycy oraz podczas silnych biegunek, którym towarzyszy gorączka.


Zalecane dzienne spożycie

Odmierzyć porcje proszku (3 g) za pomocą załączonej miarki, dobrze wymieszać z 3/4 szklanki wody lub soku i wypić. Proszek można również dodać do jogurtu, płatków śniadaniowych lub innej żywności i obficie popić. Spożywać 1-3 miarek proszku na dobę, najlepiej rano i wieczorem.Składniki (w jednej porcji 3g):

- nasiona szałwii hiszpańskiej (CHIA) 1,8g; 
- łupina nasienna babki jajowatej 0,9g; 
- nasiona babki jajowatej 0,3g.

Do czego wykorzystać taki suplement?

- do jogurtów
- musli,
- puddingów chia

Najbardziej lubimy tą ostatnią opcję :) Pudding z tym suplemenetem jest naprawdę smaczny. 

Cena: 15,99 zł

Ispagul S Chia


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger