poniedziałek, 1 maja 2017

Napój relaksacyjny Tranquini czerwone owoce

Ostatnio na relaks i czas dla siebie nie ma czasu. Ciągle robimy coś w biegu, ale przyszedł w końcu tak dzień, że powiedzieliśmy pass i daliśmy na luz. Ostatnio w nasze ręce wpadł napój relaksujący Tranquini czerwone owoce  z naprawdę dobrym składem. Napój został zamknięty w eleganckiej niebieskiej metalowej puszcze. Nie od dzisiaj wiadomo, że kolor niebieski uspokaja. Myślę, że producent o tym wiedział, stąd taki, a nie inny kolor puszki. 


Z tyłu puszki została naklejona informacja wraz ze składem w języku polskim. Napój ma za zadanie łagodzić: stres, zmęczenie, niepokój, pomóc w koncentracji i uwadze. Jest to produkt bezalkoholowy. Składa się on wyłącznie z ziół takich, jak: melisa, rumianek, lawenda, theaniny z zielonej herbaty. Słodzony jest fruktozą. 

Jest to produkt naturalny. Bez sztucznych barwników i konserwantów. Ma czerwony kolor i jest gazowany. Ma przyjemny owocowy smak. Dobrze smakuje. Nie powiem, żeby od razu po wypiciu tego napoju miałam większą chęć do działania, ale napewno mi nie zaszkodził. 


Skład przedstawia się następująco: 

woda, fruktoza, dwutlenek węgla, ekstrakt z ziół 0,4% (zielona herbata, rumianek, melisa, lawenda), kwas (kwas cytrynowy), koncentrat z jagody amerykańskiej, koncentrat z marchewki, naturalne aromaty, witamina B12.

Jest to napój odpowiedni dla wegetarian i wegan. Nie zawiera alkoholu, laktozy, glutenu, protein oraz mleka.

Cena takiego napoju nie jest wysoka i wynosi zaledwie: 4,99 zł

Napój relaksacyjny Tranquini czerwone owoce 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger