sobota, 5 sierpnia 2017

Ajeden - Mydło bobasek

Firmę Ajeden mieliście już okazję poznac za sprawą ich mydła z różą. Dzisiaj pora na recenzję ich kolejnego mydła o ciekawej nazwie "bobasek". To idealne mydło dla wrażliwców i osób o bardzo delikatnej skórze. 
Zapewnienia producenta


Mydło powstało z myślą o osobach, które mają wrażliwą i delikatną skórę. Pielęgnuje, obficie się pieni, nie zawiera sztucznych zapachów, barwników. W sam raz dla osób, które szukają łagodnego dopieszczenia skóry.

Opakowanie


Mydło bobasek o wadze 150 g zostało zapakowane w szary papier, na który zostały naklejone dwie naklejki jedna z przodu, druga z tyłu z informacją o produkcie oraz  jego składem. Na każdym mydełku znajduje się pieczątka z literą "A" i napisem "ajeden".Wygląd

Mydło jest koloru szarego. Wyglądem przypomina "kultowe"szare mydło. Jest bezzapachowe. Jest idealne dla osób z delikatna i wrażliwą skórą. Nie podrażnia, nie powoduje alergii. 


Co wyróżnia to mydło?

Mydło to zawiera ponad 25% pełnotłustego, koziego mleka, które  nie jest mieszane z wodą lub rozrabiane!Jak dłużej cieszyć się mydłem?

Aby dłużej cieszyć się kostką mydła, pomiędzy mydleniami przechowujcie je w miejscu pozbawionym wody – najlepsza będzie mydelniczka z drenażem, dziurkami lub sitko - tak zaleca producent.

Skład

Zmydlony zrównoważony olej palmowy, kozie mleko, olej kokosowy, olej rycynowy.

Składniki mydła zostały idealnie dobrane tak, aby mydełko było jak najbardziej delikatne dla skóry wrażliwej. Cztery składniki tworzą idealne mydełko.

Cena: 16,00 zł

Mydło bobasek
Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger