czwartek, 8 czerwca 2017

Trawiaste - Peeling do twarzy malina i czarna porzeczka

Malina i czarna porzeczka to owoce, które niewątpliwie kojarzą się z latem. Uwielbiam ich smak i zapach, a co jeśli by te owoce zamknąć w małym słoiczku i wykorzystać je do zrobienia peelingu? To możliwe. Na taki pomysł wpadła marka Trawiaste i przygotowała taki peeling. Właśnie w tym poście o nim mowa. 


Peeling został zamknięty w małym słoiczku o pojemności 50 ml. Na zakrętce słoiczka widniała piękna kompozycja z suszonych kwiatów i ziół, która cały czas cieszyła oko i nie odpadała. 


Peeling należy do produktu iście naturalnego, stąd na jego zużycie mamy tylko czas 3 miesiące. Niewielka ilość peelingu pozwala nam zużyć go w czasie. 

Przez szklany słoiczek widoczna gołym okiem jest zbita masa, której głównymi składnikami są pestki malin i czarnej porzeczki. Jest to sucha, nie płynna masa. Kosmetyk można stosować na dwa sposoby: w postaci maseczki lub peelingu. W postaci peelingu wystarczy nałożyć go na mokrą skórę pocierać twarz około 2 minuty,  a następnie spłukać. Jak podaje producent na twarz nie trzeba nakładać już po użyciu tego peelingu kremu, ponieważ na twarzy zostaje leczniczy fluid z kwasami owocowymi. Ja jednak nakładałam krem zawsze i również w tym przypadku go nakładałam.

Drugi sposób na użycie tego produktu to maseczka. Produkt możemy nałożyć na twarz na około 10 minut, a następnie spłukać wodą. Spowoduje to, że skóra będzie idealnie zmiękczona i bardziej przygotowana na kolejne zabiegi. 

Jak określa Trawiaste ich kosmetyk jest w 100% brudny zawiera pyłek ziołowy i owoce, co widać na poniższym składzie. 


Peeling można z powodzeniem stosować od 3-4 razy w tygodniu. Po jego użyciu skóra jest cudownie miękka, odżywiona oraz wygładzona. Pozostawia na skórze delikatny film. Stany zapalne skóry szybciej znikają. Nie podrażnia i nie zapycha. Zapach nie należy do najprzyjemniejszych. Pachnie on siarką, ale przy regularnym stosowaniu da się przyzwyczaić. 

Cena tego peelingu wynosi: 35,00 zł

Peeling do twarzy malina i czarna porzeczka

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger