sobota, 24 czerwca 2017

Trawiaste - Pomadka ochronna i Szminka z nasion arnoty właściwej i kakaowca

W dzisiejszym poście przyjrzę się uważnie dwóm kosmetykom marki Trawiaste. Chodzi o pomadkę ochronną oraz ciekawą szminkę z nasion arnoty właściwej i kakaowca. Jedna to typowa pomadka ochronna, z kolei druga ma intensywny kolor czerwono-ceglany. Oba kosmetyki dostępne są w sklepie Trawiaste. 


Oba kosmetyki znajdują się w wykręcanym sztyfcie. Jest to higieniczny sposób aplikacji, który najbardziej lubię. Na obu pomadkach została naklejona etykieta, z której można wyczytać krótki i treściwy skład, ale o tym później. 


Obie zostały wykonane ręcznie z naturalnych surowców. Pomadka ochronna (ta po lewej stronie) ma bezbarwny kolor. Jest to typowa pomadka ochronna, która ma za zadanie chronić nasze usta przed wiatrem i mrozem. Jest bezbarwna, stąd nadaje tylko naszym ustom delikatny połysk. Druga pomadka (ta po prawej) ma intensywny czerwono - ceglany kolor. Sprawdzi się na randkę z ukochanym. 


Pomadka ochronna nawilża i pielęgnuje usta. Druga z kolei nadaje im kolor, ale jak dla mnie lekko wysusza. Brak mi w niej nawilżenia. Może za dużo wymagam? Pomadka ochronna ma wyczuwalny pomarańczowy zapach. Z kolei w szmince nie wyczuwam żadnego zapachu.


Skład

Skład pomadki ochronnej

Skład szminki


Obie mają rewelacyjny skład. Nie można się do niczego przyczepić.

Cena pomadki ochronnej wynosi: 15,00 zł

Cena szminki z nasion arnoty właściwej i kakaowca wynosi: 35,00 zł

Jeśli miałabym kupić ponownie któryś z porównywanych tutaj kosmetyków to z pewnością kupiłabym ponownie pomadkę ochronną. Byłam z niej bardziej zadowolona niż ze szminki. 

Pomadkę ochronną kupisz
>>Tutaj<<

Szminka z nasion arnoty właściwej i kakaowca


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger