poniedziałek, 3 lipca 2017

Achae - Limonkowy peeling do ust

Coraz więcej firm kosmetycznych powstaje blisko naszego miejsca zamieszkania, stąd nie mogło zabraknąć tutaj kosmetyków marki Achae. Tym razem wybór padł na ich limonkowy peeling do ust.


Achae

To naturalne, ręcznie wyrabiane kosmetyki, stąd termin przydatności jest znacznie krótszy. Kosmetyki marki Achae mają piękny zapach, naturalny skład i bogatą konsystencję. Składniki kosmetyków są najwyższej jakości. Pochodzą z tych regionów i od tych producentów, którzy stawiają na wysoką jakość surowca. 

Achae wyróżnia na rynku polskim nie tylko naturalny skład, ale także to, że:

- nie testują oni swoich produktów na zwierzętach, 
- kosmetyki wytwarzają ręcznie, 
- nie stosują substancji chemicznych i syntetycznych olejów i zapachów.

Zapewnienia producenta

Limonkowy peeling do ust jest w 100% naturalnym ręcznie robionym peelingiem do ust.

Ten scrub sprawi, że Twoje usta będą kusząco gładkie. Używaj codziennie i poczuj różnicę. Twoje usta będą miękkie i nawilżone, a szminka będzie się dłużej trzymać.


Opakowanie

Peeling został zamknięty w malutkim, idealnym do torebki plastikowym słoiczku o pojemności 10 ml. Etykieta jest zielona, a na wieczku zakrętki jest cudowny motywacyjny napis: "Hej, cudna!" od razu buzia się śmieje. Wrażenia

Po odkręceniu zakrętki naszym oczom kremowy peeling z widocznymi drobinkami cukru. Peeling jest zbity, ale w kontakcie z ciepłem zmienia swoją postać ze stałej w płynną. Dobrze nawilża i peelinguje usta. Dzięki niemu usta są gładkie i idealnie nawilżone. Jeśli by go porównać z peelingiem marki Sylveco to jego działanie peelingujące jest słabiutkie. Nie jest to mocny zdzierak. Mogłabym powiedzieć, że jest to pomadka z cukrem.

SkładMasło shea, masło kakaowe, olej kokosowy, brązowy cukier, olejek limonkowy.

Masło i olej zawarty w składzie peelingu do ust doskonale zmiękczają i nawilżają usta. Brązowy cukier ma dać efekt peelingujący, a olejek limonkowy nadaje kosmetykowi piękny zapach.

Cena: 19,95 zł

Limonkowy peeling do ust


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger