niedziela, 30 lipca 2017

Greco Products - Prawdziwe greckie oregano

Witajcie misaczki i misiaczkowe. Dzisiaj pragniemy przedstawić Wam kolejny produkt, który przyleciał do Nas prosto z gorącej Grecji. Tym razem jest oregano, które rośnie na małych, ekologicznych plantacjach. Zioła sprzedawane przez markę Greco Products.


Chyba każdy z Was kocha smak oregano, uwielbia potrawy z nim przygotowane, nie mówiąc już o pizzy, która bez oregano nie smakuje tak wspaniale. Jednak zastanawialiście się kiedyś jaka jest różnica pomiędzy zwyczajnym, sklepowym oregano a tym, który zbierane jest na świeżo w miejscach w których naturalnie występują? Ogromna!

Oregano inaczej lebiodka pospolita, jest popularnym ziołem, który bardzo często wykorzystywany jest w ziołolecznictwie. Jest rośliną która obfituje w olejek tymolowy, który wykazuje potężne działanie antyseptyczne, przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe. Zawiera tymol, karwakrol i seskwiterpeny. Dodatkowo obfituje w flawanoidy, fitosterole i garbniki.

Roślina ta jest źródłem wielu cennych witamin oraz mikroelemntów takich jak witamina A,B,C,E oraz K. Z czego najwięcej znajdziemy tutaj witaminy C.


Oprócz tego oregano jest roślinną obfitującą w błonnik pokarmowy, niezbędny do utrzymania odpowiedniego poziomu trawienia oraz wydalania. Błonnik pomaga również usunąć zalegające resztki pokarmowe z naszych jelit. Reguluje procesy trawienne, niweluje wzdęcia.

Dodatkowo oregano wspomaga leczenie cukrzycy typu drugiego ponieważ oregano (a także majeranek i rozmaryn) blokuje enzymy DPP-4 oraz PTP1B, które pełnią ważną rolę w wydzielaniu insuliny.

Także jak sami widzicie, oregano nie jest tylko zwykłą przyprawą, którą dodajemy sobie do sałatki czy potraw, jest ono również reemdium na wiele pospolitych chorób. Warto stosować oregano do codziennych potraw.


Zobaczcie jakie to oregano jest piękne i zmysłowe. Jak ładnie zagląda na Was z wnętrza tej torebki, jak czeka i woła na Was abyście go wzieli i po prostu dodali do swoich potraw i później w codziennym rytuale po prostu zjedli.

To oregano jest dużo smaczniejsze od zwyczajnego oregano ze sklepu. Jest aromatyczne i świeże, pachnie bardzo mocno i ładnie, tak jak oregano ma pachnieć. Jest świeże i zachowało sporo wartości odżywczych. Wszystko dzięki specjalnemu sposobowi suszenia ( w sposób tradycyjny).

Produkt GrecoProducts znajdziecie w wielu sklepach internetowych w cenie około 15 zł. Naszym zdaniem warto bo to oregano znacząco różni się od pozostałych, tanich i masowo produkowanych ziół.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger