niedziela, 2 lipca 2017

MyVita - Czarnuszka nasiona

Czarnuszka jest lekarstwem chyba na wszystkie możliwe choroby. O samej czarnuszce pisaliśmy już wiele ale tak w ramach przypomnienia pokrótce sobie ją omówimy. Produkt dostępny jest w sklepie MyVitaCzarnuszka firmy MyVita znajduje się w przeźroczystej foli, przez którą widzimy jak wyglądają nasiona oraz ile zostało nam ich do końca. 

Produkt nie jest wysoko przetworzony ani zmielony na miał. Widzimy ładne czarne łuski czarnuszki, które wyglądają ciekawie. Produkt nie zawiera glutenu dlatego może być spokojnie spożywany przez osoby chore na celiakę.

Jeśli chodzi o smak to czarnuszka jest bardzo aromatyczna i lekko pieprzna. Sprawdza się doskonale jako dodatek do pieczywa, codziennych potraw a nawet wina. 


Natomiast co tak na prawdę daje nam spożywanie nasion czarnuszki siewnej? Jakie są jej faktyczne medyczne zastosowania? Czy warto? To jest temat bardzo obszerny i na pewno śmiało można by było napisać o nim książkę. Postaramy się teraz opisać najważniejsze aspekty zdrowotne, które płyną ze spożywania tej przyprawy.


Wykazuje silne właściwości odtruwające miąższ wątroby. Pozwala na skuteczne pozbywanie się toksyn z organizmu. Chroni wątrobę i zwiększa jej wydajność.


Czarnuszka jest bakteriobójcza i przeciw pasożytnicza. Pomaga w wale z bakteriami oraz patogenami. Działa przeciwzapalnie, łagodzi wszelkie podrażnienia ale w tym przypadku chodzi głównie o sam olej.


Wpływa pozytywnie na pracę układu pokarmowego. Wspomaga trawienie i łagodzi wszelkie anomalie żołądkowe. Likwiduje wiatry oraz wpływa pozytywnie na wydzielanie żółci.


Pomaga w profilaktyce chorób płuc oraz astmy. Rozszerza pęcherzyki płucne oraz oskrzela, łagodzi duszności i wszelkie problemy z oddychaniem. Chodzi tutaj głównie o olej ale przyprawa również sprawdzi się dobrze.


Jest naturalnym antybiotykiem, który sprawdza się idealnie w wale z wirusami, bakteriami czy patogenami. Radzi sobie również z grzybicą zarówno wewnętrzną jak i zewnętrzną z objawami skórnymi.Oczywiście to tylko kilka najważniejszych i w książkach czy internecie znajdziecie ich dużo więcej. Ważne jest abyście mieli świadomość nad jej mocą i wiedzieli kiedy może się Wam przydać.

Osobiście polecamy Wam czarnuszkę, czy w formie przyprawy czy w formie oleju. Sami stosujemy ją jako dodatek do potraw, pieczywa czy sałatek. Wpływa korzystnie na Nasze samopoczucie. Produkt nie jest drogi i na pewno warto się w niego zaopatrzyć. Znajdziecie go bezpośrednio w sklepie MyVita. Cena takich nasion za 500 g opakowanie wynosi 32,00 zł


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger