czwartek, 20 lipca 2017

Soap Szop - Mydło Sex & Splendor

Mydełko o tajemniczej nazwie Sex & Splendor zagościło nie dawno w naszej łazience. Sprawdziliśmy go wzdłuż i wszerz, dlatego dzisiaj możemy przybyć do was z recenzją. Zapewnienia producenta

Oto absolutnie bajeczne, naturalne, wegańskie mydło, specjalnie dla Ciebie! Przygotowane ręcznie z najlepszej jakości olejów roślinnych oraz najpiękniejszych kwiatów dzikich ( jak Ty!) róż z dodatkiem odżywczej, różowej glinki francuskiej. Nie żałowaliśmy Ci też złota mikowego, wody różanej i olejku o zapachu róż, Wasza Wysokość!

Opakowanie

Mydło o wadze 120 g zostało zapakowane w kartonowym pudełku, na którym została naklejona z przodu i z tyłu naklejka. Z przodu naklejki przeczytamy nazwę mydła, a z tyłu jego opis i skład.


Wrażenia

Mydło wyglądem przypomina bryłkę złota. Po górze jest złote (za sprawą złotej miki mineralnej) , na dole lekko różowe (dzięki różowej glince). Dobrze się pieni, pachnie delikatnie różą. Dobrze myje i oczyszcza skórę z brudu i zanieczyszczeń, nie wysusza i nie podrażnia. Odpowiednio przechowywane starcza na długi okres użytkowania.

Skład

Woda różana z róży damasceńskiej, zmydlony olej kokosowy, zmydlona oliwa z oliwek, zmydlone masło kakaowe, zmydlone masło shea, zmydlony olej rycynowy, zmydlony olej ze słodkich migdałów, gliceryna, oliwa z oliwek, ekstrakt z płatków dzikiej róży, aromat, różowa glinka francuska, złota mika mineralna.

Wszystkie składniki są w porządku. Mydło jest w 100 % naturalne i wegańskie. Pozostaje tylko wypróbować to cudo i cieszyć się przepięknym, różanym zapachem. 

Cena: 23,00 zł

Mydło Sex & Splendor

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger