sobota, 26 sierpnia 2017

Ajeden - Mydło z awokado

Awokado oferuje nam głównie zastosowanie w kosmetyce. Jest rajem dla naszej zmęczonej i wrażliwej skóry, stąd znalazło ono zastosowanie w mydle Ajeden.

Zapewnienia producenta

Olej awokado powstaje w wyniku tłoczenia miąższu owoców awokado. Znajduje się w nim wiele składników czynnych, prowitamina A, witaminy z grupy B, E, H, K, sole mineralne, rutyna, skwalan. W naszym mydle olej awokado stanowi 20% całej receptury, więc możecie mieć pewność, że otrzymujecie porządną dawkę nawilżenia i natłuszczenia. Mydło jest uniwersalne – mogą z niego korzystać zarówno osoby z suchą , wrażliwą skóra jak i te, które potrzebują dodatkowego dopieszczenia. Mydło o kremowym wyglądzie i łagodnym zapachu mleka koziego.Opakowanie


Mydło z awokado o wadze 150 g zostało zapakowane w szary papier, na który zostały naklejone dwie naklejki jedna z przodu, druga z tyłu z informacją o produkcie oraz  jego składem. Na każdym mydełku znajduje się pieczątka z literą "A" i napisem "ajeden".Wygląd

Mydło jest koloru kremowego. Na górze ma falisty wzorek. 

Skład


Zmydlona oliwa z oliwek, kozie mleko, 
zmydlone: olej awokado, olej kokosowy, wosk pszczeli.

Mydło wzbogacone zostało woskiem pszczelim, które posiada właściwości przeciwzapalne. Oliwa z oliwek, olej z awokado doskonale nawilżą najbardziej przesuszoną skórę. 

Działanie

Mydło jest dosyć kremowe, gęste. Tworzy delikatną pianę. Pozostawia nawilżone ciało i delikatny film na skórze. Zapach jest dla mnie nie wyczuwalny, ale co tam ważniejsze jest działanie. Nawet po tym mydle nie trzeba używać balsamu, bo skóra jest doskonale nawilżona. Mydełko to poleciłabym skórze suchej i wrażliwej. 

Cena: 19, 00 zł

Mydło z  awokado

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger