środa, 9 sierpnia 2017

Dary Natury - Sól morska z owocami oraz sól ziołowa

Witajcie kochani. Dzisiaj chcemy przedstawić Wam kolejne, bardzo ciekawe produkty spożywcze, które zajdują zastosowanie w codziennej kuchni podczas gotowania. Wielu krzyczy nie sól tyle, nie stosuj soli, jednakże nie ma życia bez soli. sól jest nam potrzebna, chociażby do regulacji gospodarki wodnej w organizmie. Tym razem chcemy wrócić do produktów marki Dary Natury i dwóch propozycji soli morskiej z owocami bogatej w witaminy oraz soli ziołowej. Wszystkie produkty dostępne w sklepie Herba-Farm.pl. Zapraszamy do czytania.


Sól morska jest bogactwem składników mineralnych takich jak sód, potas, chlorki oraz jod, który jest pierwiastkiem życia. Zawiera ogromne ilości mikro i makro elementów, jest dużo silniejsza i bardziej skoncentrowana niż sól himalajska czy zwyczajna sól kamienna.

Sól morska z owocami bogatymi w witaminy została wzbogacona o owoce takie jak dzika róża oraz berberys. Posiadają one ogromne ilości flawanoidów oraz witaminy C, która podnosi odporność organizmu i Nas wzmacnia. Wpływają dobrze na sercem uszczelniają naczynia krwionośne. Dodatkowo są bogactwem błonnika pokarmowego, wpływającego na stan naszych jelit i ułatwiającego wypróżnienia.

Sól morska ziołowa natomiast, jest ciekawą alternatywą dla osób które w swoich daniach potrafią decinić znaczenie oraz smak ziół. W skład produktu wchodzą zioła takie jak czosnek, lubczyk korzeń, cebula, pietruszka korzeń, oregano 1,5%, lubczyk liść 1,5%, cząber 1,5%, pietruszka liść 1,5%. Ta przyprawa pozwoli nam na tworzenie aromatycznych potraw.

Wszystkie produkty marki Dary Natury, wyrabiane są ręcznie i pakowane w sposób ręczny. Są produktami bez zbędnego dodatku chemii. 


Zobaczcie jakie one są ładne i piękne, zobaczcie jak ładnie prezentują się na łonie natury i w słońcu. 
Sól z warzywami jest bardzo smaczna, lekko kwaskowata natomiast ta sól ziołowa bardzo aromatyczna, pełna przypraw w sam raz do potraw mięsnych czy ziemniaczków.

Wszystkie produkty różnią się pojemnością, sól ziołowa posiada 90 gram, natomiast sól z owocami 100 gram. Jednakże taka ilość wystarczy Wam zupełnie, gdyż soli nie używa się dużo.


Wszystkie produkty marki Dary Natury znajdziecie w sklepie Herba-Farm.pl. Jest ich oczywiście dużo więcej a właściwie dziesiątki a ich cena nie jest duża. Sól morska z owocami kosztuje 3,35 zł, natomiast sól ziołowa 3, 95 zł. Kosztuje grosze a na pewno będziecie mogli go wykorzystać.

>>> Sól ziołowa <<< 

Bardzo polecamy wszystkie produkty marki Dary Natury, przyprawy i dodatki kuchenne takie jak właśnie ta sól. Są bardzo rozmaite i na pewno każdy z Was coś wybierze dla siebie.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz!
Anonimie, bardzo Cię prosimy, podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej Ci odpowiedzieć.

Miłego dnia życzy :-)
ZdrowoNaturalnie.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 ZdrowoNaturalnie.pl , Blogger